life

جام ملت های آسیا 2019

وینگر تیم ملی معتقد است بازی‌های دوستانه نه چندان خوب باعث شده تا تیم ملی شناخت کاملی از ژاپن نداشته باشد.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، علیرضا جهانبخش وینگر تیم ملی پس از پیروزی سه گله برابر چین و صعود به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا توضیح داد: خدا را شکر بازی خوبی انجام دایم. در بازی قبل در اوایل بازی غافلگیر شدیم و پنالتی دادیم اما در این دیدار از همان ابتدا بازی را کنترل کردیم و این کار را برایمان راحت کرد و خدا را شکر توانستیم برنده بازی باشیم.

وی ادامه داد: این نشان می‌دهد تیم ملی ما چقد قدرت دارد و سال‌ها کنار هم بازی کردن و اردو رفتن باعث شده تیم هماهنگ‌تری شویم. انتظارات از ما بالاست و در این چند سالی که عضو تیم ملی بودم هیچ‌وقت چنین اعتماد به نفسی نداشتیم و مردم هم این قدر به تیم ما اعتماد نداشتند. بازی بعدی ما با ژاپن که حریف سنتی ماست، دیدار سختی است.

جهانبخش درباره شناخت کی‌روش از ژاپن گفت: بازی‌های دوستانه خوب چیزی است که از آن دور بودیم و همین باعث شناخت کم از ژاپن می‌شود که همواره درباره آن صحبت می‌کردیم. سه روز وقت داریم و به شناخت خوبی از این تیم برسیم تا با شکست آن‌ها راهی فینال شویم.

وی درباره قهرمانی ایران در این مسابقات گفت: نمی‌شود این‌گونه پیش‌بینی کرد اما همیشه سوپرایز در فوتبال وجود ندارد و ما هم به اکنون به قهرمانی و فینال فکر نمی‌کنیم و تمام فکر ما ژاپن است.

کدخبر: 1100577 منبع: ایسنا
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ