life

گزارش جی پلاس/

تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۲۰:۳۰ در اولین بازی خود در یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا به مصاف عمان می رود.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، شاگردان کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در جام ملت های آسیا به مصاف عمان می روند که این بازی در ورزشگاه محمد بن زاید برگزار می شود.

* تعداد اندکی از تماشاگران تیم ملی ایران هم در مقابل استادیوم حضور دارند و به حمایت از شاگردان کی روش می پردازند. هواداران کازرونی با در دست داشتن بنری که عکس تیم ملی روی آن حک شده از تیم ملی حمایت کردند.

* ماموران برگزاری مسابقات خیابان های منتهی به استادیوم را بسته و اجازه تردد خودروهای متفرقه را در اطراف خیابان ها نمی دهند.

* مثل بازی های گذشته مسائل امنیتی در اطراف ورزشگاه برگزاری مسابقات حکمفرما شده است.

تصاویر حضور هواداران تیم ملی ایران و عمان را مقابل ورزشگاه محمد بن زاید در زیر مشاهده می کنید:

* هواداران تیم ملی عمان در بیرون از استادیوم مشغول توزیع پیراهن و پرچم های کوچک کشورشان بین تماشاگران هستند و قصد دارند با لباس های یکدست قرمز وارد استادیوم شوند.

* پیش از ورود خبرنگاران به محل برگزاری مسابقه تمامی خبرنگاران و عکاسان بازرسی بدنی شدند.

*  چند هوادار متمول عمانی در اطراف ورزشگاه مشغول توزیع بلیت رایگان بین تماشاگرانشان هستند! این حرکت باعث هجوم تماشاگران عمان شد و آنها با خیال راحت و به صورت رایگان وارد استادیوم خواهند شد.

* درهای استادیوم محمد بن زاید هنوز به روی تماشاگران باز نشده و هیچ شخصی روی سکوها نیست.

تصاویر استادیوم محمد بن زاید را در زیر می بینید:

* همان‌طور که مسئولان فدراسیون عمان قول داده بودند بلیت‌های رایگان بین هواداران این تیم توزیع شد و این موضوع باعث خوشحالی طرفداران تیم عمان شده بود.

* خبرنگاران چینی نیز با توجه به اینکه برنده دیدار ایران - عمان در مرحله بعد با برنده دیدار چین - تایلند بازی خواهد کرد، در ورزشگاه حضور دارند.

* نکته جالب توجه این است که بسیاری از مردم عرب‌زبان که عمانی هم نیستند برای حمایت از تیم عمان به ورزشگاه آمده‌اند.

* پیش از آغاز مسابقه پرچم دو کشور به زمین آورده شد و مراسم ابتدای بازی به صورت تمرینی اجرا شد.

مسئولان تداکات تیم ملی با درخواست کی روش عکس حلقه اتحاد بازیکنان تیم ملی را روی دیوار ورودی رختکن نصب کرده اند.

این اقدام برای افزایش روحیه بازیکنان در آستانه بازی امشب صورت گرفته است.

تصاویر رختکن های ایران و عمان را در زیر ببنید:

، در فاصله کمتر از ۹۰ دقیقه به آغاز دیدار تیم‌های فوتبال ملی ایران و عمان تعداد زیادی از هواداران دو تیم همچنان پشت درهای ورزشگاه مشغول کری‌خوانی برای یکدیگر هستند.

*‌ هواداران تیم ملی عمان با حضور مقابل درب اصلی ورزشگاه از حالا تیم ملی کشورشان را تشویق می‌کنند.

* تعدادی از تماشاگران در بیرون از ورزشگاه نماز برپا کرده و در خیابان منتهی به استادیوم با خدای خود راز و نیاز کردند.

* «مستر تستر» ایرانی که معمولاً در برنامه‌های تلویزیونی و صفحات مجازی غذاها را آزمایش می‌کند امروز در ورزشگاه حاضر شده و مقابل درهای استادیوم با هواداران ایرانی عکس گرفت.

* گزارشگر تلویزیون عمان که قصد داشت از مقابل ورزشگاه حضور تماشاگران این تیم را برای بینندگان کشورش مخابره کند با تشویق‌های بی‌امان تیم ملی و با دردسر روبه‌رو شد. هنگامی که وی مشغول صحبت با گزارشگر مستقر در تلویزیون عمان بود یکی از هواداران ایرانی میکروفن گزارشگر تلویزیون عمان را گرفت و با صدای بلند گفت ایران برنده بازی است. در این لحظه تماشاگران یکصدا ایران ایران را فریاد زدند و گزارشگر تلویزیون عمان نیز مجبور به قطع گزارش خود شد.

* یکی از هواداران تیم ملی عمان که نقش لیدر را داشت با پوشیدن پیراهن و عروسک شیوخ عربی هواداران  این کشور را وادار به واکنش کرد و آنها تیم ملی کشورشان را تشویق کردند.

* یکی از هواداران نفت آبادان با پیراهن تیم ملی برزیل و با در دست داشتن پرچم نفت از تیمش حمایت کرد. در این لحظه بحث‌ها به رده‌ باشگاهی کشید و تعدادی از طرفداران تیم ملی خطاب به وی گفتند جاسم کرار از نفت رفته و در نیم‌فصل کارتان زار است.این هوادار آبادانی که متعصب نشان می‌داد از نفت آبادان حمایت کرد و مدعی شد این تیم به کرار وابسته نیست.

درست در دقیقه اول مسابقه داور به سود عمان پنالتی گرفت که تماشاگران این تیم ورزشگاه را با سر و صدای خود تحت تاثیر قرار دادند. بعد از مهار پنالتی توسط بیرانوند مسعود شجاعی بر سر بازیکنان فریاد کشید و از آنها خواست تا با دقت بازی کنند.

*تماشاگران ایران با فریاد« ایران ایران» یکصدا ملی پوشان را تشویق می کنند.

*علیرضا بیرانوند بعد از دفع ضربه پنالتی به شدت مورد تشویق قرار گرفت.

*در دقیقه 19 بازی داور به سردار آزمون و مدافع عمان تذکر داد.

*تماشاگران عمانی با بلندگوهایی که به ورزشگاه آورده اند سر و صدای زیادی در ورزشگاه ایجاد کردند.

*بعد از سرنگون شدن اشکان دژاگه در محوطه جریمه عمان نیمکت نشینان تیم ملی به داور چهارم اعتراض کردند.

*اشکان دژاگه با زدن ضربه پنالتی دومین گل خود را در این مسابقات به ثمر رساند. دژاگه بعد از آزمون و طارمی سومنی 2 گله ایران در این مسابقات است.

* خوشحالی نیمکت‌نشینان ایران بعد از گل جهانبخش جالب توجه بود. این بازیکن برای خوشحالی بعد از گلش نیز سمت نیمکت ایران رفت.

* هواداران ایرانی که تعدادشان نسبت به آغاز بازی بیشتر شده کاملا ورزشگاه را در کنترل خود در آورده و یک لحظه هم آرام و قرار ندارند.

* نیمکت‌نشینان، بازیکنان و تماشاگران عمانی نسبت به تصمیم داور مبنی بر اعلام‌ پنالتی به سود ایران شدیدا اعتراض داشتند.

* کارلوس کی‌روش بعد از پنالتی اشکان دژاگه مشت‌هایش را گره و به سبک خاص خودش خوشحالی کرد.

*پس از اعلام ضربه پنالتی برای تیم ایران، سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، اشکان دژاگه و رامین رضاییان برای زدن پنالتی اعلام آمادگی کردند. در این لحظه از کی‌روش درباره زننده پنالتی سوال کردند که کی‌روش با اشاره دست دژاگه را برای پنالتی زدن معرفی کرد.

 

 

 

لحظه به لحظه با داغ ترین اتفاقات جام هفدهم در امارات + عکس و فیلم

جدول رده بندی رقابت های جام ملت های آسیا 2019

برنامه کامل جام ملت های آسیا + مسیر تیم ها تا فینال و تصاویر ورزشگاه ها

برنامه و نتایج کامل جام ملت های آسیا؛ 2019 امارات

کدخبر: 1100433
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ