sport

جام ملت های آسیا 2019

الکساندر کریستینین، سرمربی تیم ملی فوتبال قرقیزستان در نشست خبری پیش از بازی پایانی تیمش در دور گروهی جام ملت‌های آسیا برابر فیلیپین به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، تیم‌های ملی بدون امتیاز قرقیزستان و فیلیپین از ساعت 17 فردا (چهارشنبه - 26 دی) در بازی دور پایانی گروه C جام ملت‌های آسیا به مصاف هم می‌روند. تیم برنده این نبرد شانس صعود به عنوان تیم سوم جدول رده‌بندی به مرحله بعدی جام ملت‌های آسیا 2019 را خواهد داشت.

الکساندر کریستینین، سرمربی روسی تیم ملی فوتبال قرقیزستان در نشست خبری پیش از بازی فردا برابر فیلیپین اظهار داشت: در بازی سوم مرحله گروهی راه‌حل مشخص است و با کسب پیروزی می‌توانیم شانس صعود داشته باشیم. قرقیزستان مصمم است و تمام تلاش خود را برای رسیدن به پیروزی انجام خواهیم داد. اهمیت این بازی را به خوبی می‌دانیم و برای هر حریفی برنامه ویژه‌ای داریم. فیلیپین با پنج دفاع بازی می‌کند، اما می‌دانیم چطور برابر این تیم بازی کنیم تا به پیروزی برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که از میان تیم‌های بدون امتیاز قرقیزستان و فیلیپین کدام تیم قدرتمندتر است، گفت: تشخیص قدرت دو تیم به خاطر عدم کسب هرگونه امتیازی صحیح نیست. من به شاگردانم در تیم ملی قرقیزستان اعتماد دارم و منتظر بازی فردا هستیم. 

کریستینین درباره حمایت رئیس جمهوری قرقیزستان از تیم ملی این کشور در آستانه بازی برابر فیلیپین خاطرنشان کرد: حمایت شخص اول کشور از ما بسیار مهم است و این مسئله نشان می‌دهد همه متحد هستیم. می‌خواهیم کاری انجام دهیم که تا به حال موفق به عملی کردن آن نشده بودیم. صعود قرقیزستان به مرحله بعدی جام ملت‌های آسیا بستگی به بازی فردا دارد. هند پیش از بازی پایانی خود در گروه A در رده دوم قرار داشت، اما در نهایت با قرار گرفتن در رده چهارم جدول به خانه بازگشت. بروز هر اتفاقی ممکن است، اما ما باید کارمان را خوب انجام دهیم.

 

کدخبر: 1096742
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ