sport

جام ملت های آسیا 2019

سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن پیروزی یک بر صفر برابر عمان را نتیجه خوبی برای تیمش عنوان کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، تیم ملی فوتبال ژاپن امروز (یکشنبه) به دومین پیروزی خود با نتیجه یک بر صفر برابر عمان در گروه F جام ملت‌های آسیا 2019 دست یافت و ضمن صدرنشینی به مرحله بعدی این رقابت‌ها صعود کرد.

هاجیمه موریاسو، سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن در نشست خبری پس از بازی برابر عمان گفت: بازیکنان ژاپن در این بازی خیلی سخت تلاش کردند و خوشبختانه به نتیجه پیروزی نیز رسیدند. شاگردانم مصمم به صعود از مرحله گروهی بودند و به همین خاطر بازی پرتلاشی برابر عمان انجام دادند. فکر می‌کنم نتیجه به دست‌آمده نیز خوب بود و همه از تماشای این بازی در ورزشگاه و تلویزیون لذت بردند.

وی افزود: من چنین تفکری را دارم که می‌خواهم از تمامی بازیکنان در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا استفاده کنم. فکر می‌کنم تمامی بازیکنان ژاپن نیز چنین احساسی برای بازی کردن دارند و بدین‌خاطر می‌خواهم از تعداد بیشتری از آنها در طول بازی‌ها استفاده کنم.

پیم وربیک، سرمربی هلندی تیم ملی فوتبال عمان نیز در این نشست خبری اظهار داشت: همانند بازی اول با ازبکستان برابر ژاپن نیز بدشانس بودیم. بازیکنان عمان با وجود تجربه کمتر از حریف خود در جام ملت‌های آسیا بازی خوبی ارائه دادند و از آنها راضی هستم. داور هم یک پنالتی به سود عمان نگرفت.

 

 

 

کدخبر: 1095731 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ