sport

یادداشت جی پلاس/

رسانه ملی بر خلاف چیزی که تمام گزارشگران و مجریان برنامه هایش اظهار می کنند به هیچ وجه در جهت وحدت ملی گام بر نمی دارد.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس،  دعوای برانکو - کی روش که دیگر همه می دانند پایانی ندارد، همچنان ادامه دارد. در شرایطی که انتظار می رفت با آغاز رقابت ها دیگر صحبتی از اختلافات داخلی زده نشود، اما مصاحبه های آتشین هر دو طرف نشان داد که این ماجرا به این زودی ها پایان یافتنی نیست و شاید تنها جدایی کی روش از نیمکت تیم ملی ایران پایان بخش تمام مشکلات باشد.

پس از پایان بازی با یمن بود که کی روش به تندی به برانکو حمله کرد. پس از آن خیابانی و سایر دست اندرکاران ویژه برنامه جام ملت ها با جدیت از لزوم وحدت و اتحاد در جامعه فوتبالی صحبت کردند اما اقداماتی که در شبکه ورزش توسط مجریان و گزارشگران صورت می گیرد به هیچ وجه با این شعارها همخوانی ندارد.

در ارتباط زنده ای که با مهدوی کیا در امارات برقرار شد، مجری بارها تلاش کرد با سوال های چالشی مهدوی کیا را به جمع منتقدان کی روش اضافه کند. او بارها از ستاره سابق تیم ملی پرسید: " پس تو هم با منتقدان کی روش که می گویند تیم باید قهرمان آسیا شود موافقی؟" البته که مهدوی کیا با صبر و حوصله فراوان تلاش زیادی کرد تا پاسخی تفرقه افکن ندهد. اما اصرار عجیب مجری برای داغ نگه داشتن بحث منتقدان و موافقان کی روش عجیب به نظر می رسید.

در ارتباط زنده ای هم که با حضور حسن روشن و حشمت مهاجرانی برقرار شد، باز هم مجری برنامه به بهانه بررسی عملکرد تیم ملی سوال های مشکوکی پرسید که به نوعی به انتقادها از کی روش و دودستگی در تیم ملی باز می گشت.

از این دست رفتارهای تفرقه برانگیز باز هم در این شبکه وجود دارد. در شرایطی که بیشترین مخالفان کی روش را پرسپولیسی هایی تشکیل می دهند که به حمایت از برانکو برخاسته اند، شهاب قاسمی در پایان دیدار تیم های ژاپن و عمان گفت اکنون هواداران ژاپن در ایران از صعود این تیم بسیار خوشحال خواهند شد! که اشاره مستقیم به حمایت طرفداران تیم های دیگر از کاشیما آنتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا بود.

به نظر می رسد تا زمانی که مسئولان صداوسیما سرمست از جذابیت ظاهری اختلاف ها و دعواها به فکر داغ نگه داشتن برنامه خودشان باشند، هر چقدر که مجریان جلوی دوربین بغض کنند و اشک بریزند فایده ای نخواهد داشت.

 

کدخبر: 1095713
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ