sport

جام ملت های آسیا 2019

سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن در آستانه رویارویی با عمان گفت: از بازیکنان ژاپن انتظار زیادی در این بازی دارم.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس،اجیمه موریاسو در نشست خبری پیش از دومین بازی تیم ملی فوتبال ژاپن در گروه F جام ملت‌های آسیا 2019 برابر عمان که از ساعت 17 فردا (یکشنبه) آغاز می‌شود، گفت: این دومین بازی ما در مرحله گروهی خواهد بود و می‌خواهیم مهیای ارائه بهترین عملکردمان شویم. فکر می‌کنم در قالب کار گروهی بتوانیم بهترین عملکرد را برای رسیدن به پیروزی انجام دهیم. به شخصه از بازیکنان ژاپن انتظار زیادی برای بازی فردا برابر عمان دارم.

وی افزود: ژاپن در بازی برابر عمان تهاجمی ظاهر خواهد شد و نمی‌خواهم زیاد روی بحث دفاعی تاکید کنم. از تیمم پیروزی و تعادل خطوط دفاعی و حمله را در این بازی می‌خواهم.

پیم وربیک، سرمربی هلندی تیم ملی فوتبال عمان نیز در این نشست خبری اظهار داشت: یک بازی خوب برابر بهترین تیم قاره آسیا داریم. ژاپن در جام جهانی سطح بسیار عالی از خود نشان داد و عمان در بازی فردا برای کسب بهترین نتیجه تلاش می‌کند. نقاط ضعف‌وقوت ژاپن را مورد بررسی قرار دادیم و تا دقیقه پایانی بازی فردا مبارزه می‌کنیم. معتقدم عمان با وجود شکست در بازی نخست برابر ازبکستان صد درصد شانس صعود به مرحله بعدی جام ملت‌های آسیا را دارد.

 

 

 

کدخبر: 1094523 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ