sport

گزارش تمرین عصر تیم ملی فوتبال

تمرین نوبت عصر تیم ملی فوتبال ایران در کمپ اسپایر برگزار شد.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، تمرین نوبت عصر تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 17:30 به وقت تهران در کمپ اسپایر برگزار شد.

*پیش از آغاز تمرین امروز ملی پوشان یک عکس تیمی 24 نفره گرفتند که در این عکس علی قلی زاده هم حضور داشت. در ابتدا بازیکنان با لباس های اصلی در این عکس حاضر شده و سپس لباس های تمرینی خود را پوشیدند.

* کارلوس کی روش با چهره ای خندان در محل تمرین امروز تیم ملی حاضر شد و در کنار علی قلی زاده و مهدی ترابی عکس یادگاری گرفت.

*سردار آزمون مثل صبح امروز با ملی پوشان تمرین نکرد و در کنار علیرضا جهانبخش به تمرین اختصاصی پرداخت.طبق اعلام مسئولان تیم ملی مصدومیت آزمون  چندان جدی نیست و این بازیکن  با تشخیص کی روش تنها برای جلوگیری از تشدید مصدومیت در کنار دیگر بازیکنان تمرین نکرده است.

* لوپز مربی گلرهای تیم ملی امروز با دستگاه شوتزنی ضرباتی را به سمت دروازه ها می زد و گلرها باید این ضربات را با مشت دور می کردند.

* در بخش اول تمرین بازیکنان بدنهای خود را با توپ گرم کرده و سپس در نیمی از زمین فوتبال با دروازه های کوچک را برگزار کردند. این بازی درون تیمی در 4 گروه برگزار و دقت ضربه بازیکنان را بالاتر می برد.

*سامان قدوس در حاشیه تمرین امروز با علی قلی زاده شوخی می کرد و قلی زاده هم با وجود اینکه نامش از فهرست تیم می خط خورده و در لیست انتظار قرار دارد با چهره خندان در تمرینات این چند روز حضور پیدا کرده است.

*بخش پایانی تمرین امروز تیم ملی فوتبال در قالب دو تیم بود که کی روش روی این بازی مثل روزهای گذشته حساسی ویژه ای داشت و از بازیکنان خواست تا مو به مو این برنامه ها را اجرا کنند. سروصدای زیاد ملی پوشان در حاشیه این بازی درون تیمی حسابی زیاد بود و آنها بعد از هر بار گلزنی برای یکدیگر کری می خواندند.

تیم ملی فوتبال ایران روز دهم دی ماه در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی فوتبال قطر خواهد رفت.

 

کدخبر: 1083599 منبع: فارس
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ