sport

جی پلاس؛

در حالی که در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر شاهد طرح زوج و فرد روی نیمکت نفت بودیم، مشابه این اتفاق برای تیم پالرمو ایتالیا رخ داد.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس؛ یکی از اتفاقات عجیب و غریب فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران که از ابتدای رقابت ها کلید خورد؛ زوج و فرد شدن سرمربی تیم فوتبال نفت تهران بود. حمید درخشان و علی کریمی با نظر مالکان مختلف نفت تهران سرمربی تیم می شدند و مشخص نبود که چه کسی سرمربی اصلی این تیم است. هرچند در نهایت این درخشان بود که توانست روی تک صندلی نیمکت نفت بنشیند و علی کریمی هم در ادامه فصل توانست سرمربی سپیدرود رشت شود.

مشابه این اتفاق اما در فصل جاری برای یک تیم غیرایرانی رخ داد. پالرمو که در سری B ایتالیا حاضر است با مالکیت "مائوریسیو زامپرینی" از طرح زوج و فرد فوتبال ایران الگوبرداری کرد.

در ابتدای فصل "برونو تدینو" سرمربی این تیم شد اما در ماه آوریل او از اخراج شد و در همان زمان "استلونه" روی نیمکت این تیم نشست. او ماه می نیز سرمربی بود اما در ژوئن او هم اخراج شد و تدینو به نیمکت پالرمو برگشت. در حالی که همه فکر می کردند تدینو ماندگار خواهد بود اما این اتفاق رخ نداد.

تدینو حدود دو ماه سرمربی تیم فوتبال پالرمو بود اما در  سپتامبر از کارش اخراج شد تا مالک تیم یک مربی دیگر را استخدام کند اما او به مربی غریبه اعتماد نکرد و بازهم استلونه را به عنوان سرمربی تیم معرفی کرد.

در حال حاضر هم "روبرتو استلونه" به عنوان مربی روی نیمکت پالرمو قرار گرفته است.

کدخبر: 1028335
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ