اخبار مرتبط

مه لقا جام بزرگ روز سه شنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اکنون در کنار قهرمانان جهان از چین و کره جنوبی، باید با پدیده های تیراندازی از این سه کشور آسیایی در کنار قزاقستان، قرقیزستان و مغولستان که از قبل جزو مدعیان بودند نیز رقابتی سخت در بازی های آسیایی داشته باشیم.
جام بزرگ خاطرنشان کرد: رقابت های امسال قابل مقایسه با دوره گذشته بازی های آسیایی و حتی مسابقات سال های قبل نیست و باید نهایت تلاش را برای کسب مدال نداشت.
وی افزود: قوانین ستاد برگزاری مسابقات در محدود کردن تعداد ورزشکاران در مواد مختلف نیز کار را برای کسب مدال سخت تر کرده است.
جام بزرگ با اشاره به استمرار اردوهای تیم ملی گفت: این اردوها به آماده سازی ما کمک شایانی می کند و امیدوارم شرایط برپایی اردوی خارجی نیز مهیا شود.
دارنده مدال نقره آسیا خاطرنشان کرد: امیدوارم با بهترین شرایط ممکن در بازی های آسیایی جاکارتا حضور یابم و بتوانم مدال کسب کنم.
وی خاطرنشان کرد: فدراسیون نیز در حد امکان شرایط خوبی را برای ملی پوشان مهیا ساخته است و به صورت روزانه تمرینات را ادامه می دهیم.
«مه لقا جام بزرگ» پرافتخارترین تیرانداز استان همدان به شمار می رود. این تیرانداز همدانی سابقه حضور در المپیک، رقابت های جهانی و آسیایی را دارد.
7520/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.