اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه در این آیین اظهار داشت: دستاوردهای حوزه بهداشت و درمان طی سال های گذشته بسیار چشمگیر است و شاهد تحولات شگرف این حوزه در شهرستان ملایر هستیم.
حجت الاسلام احد آزادیخواه بیان کرد: اقداماتی که توسط دولت برای سلامت مردم و حوزه بهداشت و درمان صورت گرفته، قابل تقدیر و استمرار این خدمات نیازمند مشارکت بیشتر خیران است.
وی با تقدیر از تلاش های شبانه روزی دکتر عباس آذرهمایون رئیس مجمع خیران سلامت ملایر، کمک و مشارکت خیران این شهرستان در حوزه سلامت را بسیار ویژه دانست و افزود: خدمات این مجمع در ملایر شاهکار است.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وجود خیران بزرگی همچون حاج حسن توکلی در حوزه سلامت نعمت بزرگی برای این شهرستان است که راه نورانی کمک و بخشندگی برای نجات جان مردم را هموار می کنند.
حجت الاسلام آزادیخواه افزود: کار خیر در حوزه سلامت به‌ طور قطع تأثیرگذاری بالایی دارد و یک سرمایه‌ گذاری معنوی است که به نسل‌ های بعد نیز منتقل می‌ شود.
وی ادامه داد: با تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته و کمک وزارت بهداشت و درمان، 2 دستگاه آمبولانس هر کدام به مبلغ 6 میلیارد ریال برای شبکه بهداشت و درمان ملایر اختصاص یافت که بزودی تحویل می شود.
این نماینده با بیان اینکه باید از ظرفیت های بالای خیران در حوزه بهداشت و درمان استفاده کنیم، بیان کرد: هفته آینده مجمع نمایندگان استان همدان سومین جلسه خود را با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می کند که امیدواریم مانند سایر جلسه های قبلی موفقیت آمیز و پربرکت باشد.
حجت الاسلام آزادیخواه وحدت، صمیمیت و همراهی مسئولان این شهرستان در توسعه و پیشرفت ملایر در حوزه های مختلف را قابل تقدیر خواند و افزود: به طور قطع این وحدت و همدلی یکی از چند رمز موفقیت مدیریت در این شهرستان است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان ملایر نیز در این آیین گفت: منطقه میدان استقلال ملایر نیاز به یک پایگاه فوریت های پزشکی داشت که تاکنون خدمات اورژانسی این منطقه در یک کانکس به شهروندان ارایه می شد.
محسن ترکاشوند بیان کرد: با کمک خیر ملایری مرحوم کاکاوند و همکاری شهرداری ملایر این پایگاه به منطقه پشت ترمینال تهران منتقل و عملیات اجرایی آن آغاز شد.
وی ادامه داد: زمین پایگاه فوریت های پزشکی شماره سه شهری ملایر توسط شهرداری و هزینه احداث این پایگاه توسط خانواده مرحوم کاکاوند تامین شده و 6 ماه زمان برای ساخت این پایگاه در نظر گرفته شده است.
ترکاشوند تاکید کرد: خانواده مرحوم کاکاوند در حال حاضر 600 میلیون ریال برای ساخت این پایگاه کمک کرده اند و تجهیز کامل این پایگاه بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد تا بتوانیم بهترین خدمات را به شهروندان این منطقه ارائه دهیم.
وی با بیان اینکه 100 میلیون ریال هم توسط خانواده بقالی دیگر خیر ملایری برای ساخت این پایگاه اهدا شد، ابراز امیدواری کرد: با تحویل هر چه سریعتر 2 دستگاه آمبولانس به این شهرستان بتوانیم خدمات پیش بیمارستانی را زودتر تکمیل کنیم.
ترکاشوند بیان کرد: مساحت پایگاه فوریت های پزشکی شماره سه ملایر 200 مترمربع و 130 مترمربع بنای اصلی است و به یک دستگاه آمبولانس مجهز است.
به گزارش ایرنا، هم اکنون سه پایگاه فوریت های پزشکی در شهر ملایر واقع در میدان ولیعصر(عج)، خیابان قائم مقام و میدان استقلال و پنج پایگاه جاده ای در محورهای زنگنه، یونس، جوکار، حسین آباد ناظم و طجر علوی فعال است.
7528/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.