اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، خوشبخت قبل از انتخاب محمدی به عنوان گزینه جدی این سمت مطرح شده بود اما حواشی داخلی سبب شد تا وی در ماه های پایانی سال گذشته نتواند این جایگاه را به دست آورد.
حالا پس از چند ماه این تغییرات در حالی به سرانجام رسید که سرپرست پیشین به دلیل عارضه قلبی امکان حضورش در این سمت فراهم نبود.
حضور تیم فوتبال شهرداری همدان در لیگ دسته دوم کشور و استرس رقابت های فوتبال از یک سو و حجم عظیم برنامه های فرهنگی ورزشی شهرداری از سوی دیگر سبب شد تا محمدی رفتن از این سازمان را در اولویت کاری خود قرار دهد که در نهایت با موافقت شهردار و سپردن سمت جدید برای او رقم خورد.
از سوی دیگر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان که به اعتقاد مسئولان ارشد اجرایی استان به عنوان یکی از مهمترین حوزه های مدیریت شهری به شمار می رود، نیاز به تحولات نوین دارد.
این سازمان قبل از ورود محمدی دچار روزمرگی و تنزل در اجرای برنامه های تاثیرگذار فرهنگی، اجتماعی و حتی ورزشی در سطح شهر همدان بود.
قطع به یقین ایجاد تغییر و تحول در ساختار مدیریتی و اجرایی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان می تواند به رشد و اعتلای این مجموعه کمک شایانی داشته باشد.
بهره مندی از تجربه و تفکر افراد صاحب نظر و متخصص در امور فرهنگی ورزشی مهمترین نیاز این سازمان بزرگ شهرداری همدان است.
خوشبخت از جمله افرادی است که سال ها در بدنه فرهنگی شهرداری فعالیت داشته ضمن اینکه از قهرمانان عرصه کاراته و صاحب نظر در حوزه ورزش است.
ایجاد تحول در برنامه های اجرایی و روزانه فرهنگسراها، تقویت ورزش درسطح محلات، توسعه ورزش همگانی و کارمندی، جلب مشارکت شهروندان در برنامه های فرهنگی و ایجاد ساختاری مناسب در امور اجرایی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری از مهمترین نیازها محسوب می شود.
از سوی دیگر تیم فوتبال شهرداری همدان در حساس ترین شرایط لیگ دسته 2 فوتبال کشور قرار دارد و برای بقا در این رقابت ها می جنگد.
شهردار همدان امیدوار است با تغییرات مدیریتی به قصد تحول و ایجاد انگیزه بهتر در بدنه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، بتواند این تیم را در لیگ 2 موفق تر از گذشته کند.
7520/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.