اخبار مرتبط

حمیدرضا یاری روز چهارشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا افزود: اقشار مردم، گردشگران و علاقمندان به مسابقات فوتبال می توانند برای تماشای رقابت های تیم ملی فوتبال کشورمان در محل گردشگری عباس آباد موسوم به تپه عباس آباد حضور یافته و از تماشای این رقابت ها لذت ببرند.
وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه منطقه توریستی گردشگری عباس آباد از مناطق مهم گردشگری به شمار می رود و همه روزه شاهد استقبال چشمگیر گردشگران هستیم برهمین اساس در راستای برخورداری از مسابقات جذاب جام جهانی، فضای گردشگری - ورزشی را برای عموم دوستداران و مسافران مهیا ساخته ایم.
یاری اظهار داشت: همچنین فضای لازم برای استقرار انبوه تماشاگر فوتبالدوست در مقابل این نمایشگر بزرگ واقع در منطقه گردشگری عباس آباد آماده سازی شده و خدمات رسانی رفاهی و گردشگری نیز انجام می شود.
وی خاطرنشان کرد: همچنین در صورت احتمال صعود ایران به دور دوم جام جهانی که به طور قطع با شادی مردم فوتبالدوست همراه خواهد شد، تدابیر لازم در منطقه گردشگری عباس آباد همدان اتخاذ شده است.
وی یادآور شد: در دوره گذشته جام جهانی فوتبال (2014 - برزیل) نیز نسبت به پخش مستقیم بازی های تیم ملی کشورمان از نمایشگر بزرگ عباس آباد در فضای باز اقدام کردیم.
بیست و یکمین دوره مسابقات جام جهانی از روز پنجشنبه 24 خرداد ماه با دیدار تیم های روسیه و عربستان آغاز می شود.
طبق برنامه، روز جمعه 25 خردادماه و از ساعت 19 و 30 دقیقه به وقت تهران تیم ملی کشورمان در نخستین گام به مصاف تیم ملی مراکش می رود.
این دیدار از گروه B رقابت ها و به میزبانی ورزشگاه سن پترزبورگ برگزار می شود.
7520/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.