اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا علی مالمیر روز چهارشنبه در شورای سیاست‌گذاری رویدادهای همدان 2018 افزود: در این رویداد سه روزه افتتاحیه، اجرای پنل تخصصی و برگزاری تور فنی بازدیدکنندگان پیشنهاد شده است.
وی با بیان اینکه در این مراسم علاوه بر مقامات عالی رتبه، سفیران کشورها نیز حضور می یابند اظهار داشت: برای پوشش خبری این برنامه از 50 خبرنگار بین‌المللی نیز دعوت شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان اظهار کرد: زمان برگزاری اجلاس دوره‌ای سازمان جهانی گردشگری نیز 21 تا 23 آبان ماه است و با پیگیری‌ها و امضای تفاهم‌نامه، نمایندگان UNWTO در همدان حضور یافته و مهمان شرکت سیاحتی علیصدر بودند.
مالمیر خاطرنشان کرد: وب سایت همدان 2018 به سه زبان عربی، انگلیسی و فارسی نیز راه اندازی شده است و برگزاری نشست‌های مختلف با حضور مدیران، رونمایی لوگوی 2018 در صدا و سیما و پخش تیزرهای تبلیغاتی از شبکه‌های مختلف صدا و سیما موثر در تبلیغ این رویدادها خواهد بود.
وی ادامه داد: تهیه 670 گیگ فیلم و راش هوایی و زمینی، یک هزار پوستر شاسی شده، 400 قطعه پرچم رومیزی تشریفاتی، 500 فلش مموری، سه هزار نسخه استیکر ، 720 تیشرت برای تیم‌های ورزشی و ورزشکاران، تهیه 50 هزار کتابچه نقاشی با موضوعات آشنایی با همدان از اقدامات تبلیغ همدان 2018 است.
وی نصب بنرهای تبلیغاتی در شرکت قطارهای رجا، تبلیغات در 12 ایستگاه متروی تهران و نصب بیلبوردهای محیطی در کلانشهرها را از دیگر اقدامات برشمرد و افزود: این تبلیغات با جهت‌گیری‌های بودجه تبلیغات سازمان میراث فرهنگی و از محل اعتبارات استانی انجام می‌شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان نیز گفت: هدف گذاری و برنامه ریزی برای دستیابی به اهداف زمینه توسعه استان را فراهم می کند.
اسکندر صیدایی افزود: برگزاری رویداد همدان 2018 و معرفی این استان در بعد ملی و بین المللی نیز یکی از راههای رسیدن به توسعه استان است.
وی با بیان اینکه برگزاری جشنواره پویانمایی در استان همدان رسیدن به اهداف توسعه را محقق می کند افزود: مدیران و مسئولان دستگاه ها نیز باید در رسیدن به برنامه ها تلاش کنند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان ادامه داد: مدیران در جذب منابع بیشتر برای برگزاری رویداد همدان 2018 اقدام کنند و جذب اسپانسر و حامی مالی در این بین فراموش نشود.
به گزارش ایرنا، استان همدان در سال 2018 به عنوان پایتخت گردشگری آسیا انتخاب شده و همچنین در سال 2018 این استان میزبان بیش از 150 کشور و 500 عضو وابسته با سازمان جهانی گردشگری در بیست و دومین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری است.
به گزارش ایرنا استان همدان با در اختیار داشتن 2.3 جمعیت و 1.2 مساحت کشور و دسترسی به هفت آزاد راه و برخورداری از فرودگاهی با قابلیت فرود هواپیماهای پهن پیکر از یک سو و داشتن یک هزار و 800 جاذبه تاریخی و طبیعی و گردشگری از سوی دیگر، فرصت ها و مزیت های گردشگری گسترده ای دارد.
2087/7523
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.