اخبار مرتبط

آیت الله غیاث الدین طه محمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با سردمداران کفر باید جنگید چراکه این افراد به پیمان خود پایبند نیستند و اگر عهد می بندند برای فریب مردم است.
وی با بیان اینکه ملت بزرگ ایران در مقابل آمریکا هوشیار است و هرگز زیر بار باج خواهی و زور نمی رود، اظهار داشت: خروج آمریکا از برجام بزرگترین خیر و برکت برای ایران است و نتیجه این اقدام در بلند مدت تامین استقلال بیشتر خواهد شد.
امام جمعه همدان اضافه کرد: امروز تمام دنیا به ‌کم‌عقلی ترامپ گواهی می‌دهد و مردم و مسئولان باید هوشیارانه عمل کنند و حمایت از تولیدات داخلی را در اولویت امور قرار دهند.
آیت الله طه محمدی ادامه داد: با خروج آمریکا از برجام، ملت و دولت ایران باید به توانمندی‌های داخل اتکا کنند و دسترنج کارگران داخلی را پاس بدارند و مشوق تولیدکننده و سرمایه‌گذار داخلی باشند.
به گزارش ایرنا، ملت ایران سال 92 با انتخاب دکتر حسن روحانی که در شعارهای انتخاباتی به تعیین تکلیف موضوع هسته ای تاکید کرده بود، خواستار حل و فصل این موضوع شدند و رئیس جمهوری هم تیمی کارکشته از وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را مامور این کار کرد.
ملت ایران با انتخاب دکتر روحانی مذاکره و گفت و گو با 1+5 را به منظور پایان دادن به موضوع هسته ای برگزید و با توجه به پشتوانه مردمی دولت یازدهم و محبوبیت رئیس جمهوری از همان نخستین روزهای آغاز به کار دولت موضوع هسته ای در کانون توجه رئیس جمهوری قرار گرفت.
این بار برخلاف مذاکرات طولانی و بدون نتیجه دولت های قبلی، گفت و گوها در موضوع هسته ای پس از چند دور مذاکره سرانجام به توافق برجام میان جمهوری اسلامی ایران و گروه پنج به علاوه یک (آمریکا، روسیه، چین، فرانسه، انگلیس و آلمان) انجامید.
برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در شرایطی به تصویب رسید که در خارج از مرزهای کشور مخالفان فراوانی داشت و در داخل هم اگرچه برخی به شیوه اجرای آن انتقاد داشتند اما با وفاق و همگرایی به سرانجام رسید.
7523/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.