اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، آیت الله غیاث الدین طه محمدی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: رسانه ها باید منویات رهبر معظم انقلاب را به اطلاع همگان برسانند و مردم از راهبردهای نظام مطلع شوند.
وی با بیان اینکه رسانه هایی همچون سینما و تلویزیون نقش بسزایی در روشنگری افکار عمومی برای حمایت از کالای ایرانی دارند، ادامه داد: رسانه ها باید در مقوله حمایت از کالای ایرانی با وحدت رویه عمل کنند تا بتوانند فضای جامعه را به نفع تولیدات داخلی مدیریت کنند.
امام جمعه همدان اظهار کرد: رسانه ها با ایجاد دلگرمی و امیدواری می توانند پیشرفت های کشور را در زمینه های مختلف اطلاع رسانی و اعتماد مردم را بیش از پیش به تولیدات داخلی جلب کنند.
وی با بیان اینکه حمایت از طرح های دانش بنیان و معرفی واحدهای تولیدی و اقتصادی توسط رسانه ها گامی در جهت معرفی کالای ایرانی است، افزود: شناسایی این ایده ها توسط رسانه ها و معرفی آنها گام عملی برای حمایت از تولید داخلی است.
امام جمعه همدان اظهار کرد: با معرفی طرح ها و ایده های تولیدی و اقتصادی به سرمایه گذاران، دست مبتکران، طراحان و اندیشمندان در دست سرمایه گذاران گذاشته می شود تا در کنار هم تولیدات کیفی و قابل رقابت در بازار جهانی تولید کنند.
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: رسانه ها باید تشویق کنند که مردم با حمایت از کالای ایرانی، بازار اشتغال جوانان کشورشان را رونق بخشند تا بیکاری از بین برود.
وی ادامه داد: حمایت از کالای ایرانی فقط وظیفه مصرف کننده ها نیست بلکه تولیدکنندگان، دولت، مجلس و دیگر مسئولان نظام نیز در این میان نقش دارند.
7523/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.