اخبار مرتبط

سرهنگ نورخدا شاکرمی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در راستای ایجاد فرصت های شغلی و بهره وری مناسب از زمان، ارتش اقدام به احیا و راه اندازی فنی و حرفه ای در پادگان ها کرد.
وی اضافه کرد: دوره های آموزشی مختلف از جمله رایانه و جوشکاری با هدف مهارت آموزی به سربازان آموزش داده می شود تا جوانان پس از اتمام دوره سربازی بتوانند در یک حرفه مشغول به فعالیت شوند.
وی ادامه داد: شرکت کنندگان در این کلاس ها پس از پایان دوره آموزشی و دریافت مدرک، می توانند از تسهیلات بانکی 50 تا 300 میلیون ریال که توسط بانک حکمت ارائه می شود، بهره مند شوند.
فرمانده تیپ 316 زرهی شهید قهرمان همدان اظهارکرد: سربازان و کادر فعال در ارتش شهید قهرمان همدان از بار علمی، تخصص و توان بالایی برخوردار هستند.
سرهنگ شاکرمی افزود: سامانه شبیه ساز میدان مین، شبیه ساز موتور تانک و توپ توسط عوامل فعال در تیپ زرهی شهید قهرمان طراحی شد.
وی ادامه داد: طرح تیراندازی به اهداف ثابت و متحرک، نصب تیربار بر روی تانک در این پادگان طراحی شد همچنین مقالات متعددی برای ساخت پهباد ارائه شده است.
فرمانده تیپ 316 زرهی شهید قهرمان همدان بیان کرد: تحقیقات ارائه شده توسط پرسنل در شعبه تحقیق و پژوهش ارتش بررسی می شود و بعد از ارزیابی و کسب امتیازهای لازم با ارائه مشاوره از سوی طراح، این ایده به محصول تبدیل می شود.
سرهنگ شاکرمی درباره 29 فروردین نیز بیان کرد: این روز سند ماندگار از امام راحل و روز نمایش تدبیر و هوشمندی، تاسیس و حیات دوباره ارتش محسوب می شود.
وی با عنوان اینکه 29 فروردین روز اعتماد امام راحل به ارتش است افزود: بنیانگذار کییر انقلاب پیشینه و ظرفیت های این نیرو را خوب می شناختند و دانستند که ارتش ضامن امنیت کشور است.
وی یادآوری کرد: در حالیکه زمزمه هایی از انحلال ارتش به گوش می رسید اما امام راحل با تدبیر و دور اندیشی 29 فروردین را به عنوان روز ارتش نامگذاری کردند.
رژه نیروهای مسلح، سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران، برگزاری رقابت های ورزشی، دیدار نیروهای مسلح با نماینده ولی فقیه از جمله برنامه های روز ارتش در همدان است.
2087/7526
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.