اخبار مرتبط

آیت الله غیاث الدین طه محمدی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در حسینیه امام خمینی (ره) شهر همدان افزود: جنایات دشمن در هفت سال گذشته یک ننگ برای رئیس جمهوری آمریکا و متحدانش است.
عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: همراهی چند کشور اتحادیه اروپا با سیاست های غلط و جنگ طلبانه آمریکا نشان از ماهیت پلید این دولت ها است.
آیت الله طه محمدی با بیان اینکه دست پلید دولت انگلیس در تمامی جنگ ها آشکار است اظهارکرد: در حالیکه معضل بیکاری و اعتصاب کشورهای اروپایی را مختل کرده آنها به فکر لشگرکشی هستند.
وی ادامه داد: از سوی دیگر دولت آل سعود نیز عنوان می کند عربستان هزینه حضور نیروهای نظامی در سوریه را پرداخت می کند.
امام جمعه همدان تاکید کرد: استفاده دولت سوریه از گازهای سمی دروغی بزرگ است و حتی به فرض صحت این ادعا باید پرسید چه کسی این گازها را تولید کرده است؟
آیت الله طه محمدی با تبریک فرا رسیدن 29 فروردین روز ارتش گفت: هر یک از نیروها و پرسنل ارتش جمهوری اسلامی ایران در عرصه فضیلت و دین مداری اسوه هستند.
وی همچنین خواستار توجه مردم به توصیه های ائمه اطهار به ویژه رسول اکرم (ص) شد و بیان کرد: نیک سیرت و خوش اخلاقی، خوبی و مهربانی با بستگان، عشق ورزیدن به برادران و خواهران دینی، صبور بودن در برابر حق، خویشتن داری هنگام خشم، گذشت از کسانی که به شما بدی کردند و داشتن انصاف از ویژگی های محبان و پیروان پیامبر (ص) است.
فرمانده تیپ 316 زرهی شهید قهرمان همدان نیز گفت: امام راحل از زمانی که در فکر تشکیل حکومت اسلامی بودند توجه ویژه ای به ارتش داشتند.
سرهنگ نورخدا شاکرمی بیان کرد: 19 بهمن 57 با بیعت تاریخی همافران ارتش جمهوری اسلامی با امام راحل، در پیروزی انقلاب تسریع اتفاق افتاد.
وی ادامه داد: با این بیعت، پدیده سیاسی قرن رخ داد و توازن قدرت در مناطق شرق و غرب به چالش کشید شد و مردم سالاری دینی در کشور رقم خورد.
فرمانده تیپ 316 زرهی شهید قهرمان در همدان افزود: بزرگمردی تربیت یافته در مکتب عاشورا در آن مقطع با تدبیر و هوشمندی از ارتش دفاع کرده و روز 29 فروردین را به نام روز ارتش نامگذاری کردند.
به گزارش ایرنا سرهنگ شاکرمی ادامه داد: 29 فروردین، روز تاسیس و حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ ساز امام امت به این نیروی ولایی بود.
وی گفت: روز 29 فروردین یک سند تاریخی زنده است که از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به یادگار مانده و نقطه همدلی ارتش و مردم شده است.
فرمانده تیپ 316 زرهی شهید قهرمان در همدان یادآوری کرد: ارتش با تدبیر و هوشمندی دسیسه منافقان برای ایجاد جنگ های داخلی در داخل کشور و تجزیه ایران را خنثی کرد.
سرهنگ شاکرمی خاطرنشان کرد: دشمن بعثی در جریان جنگ تحمیلی با 12 لشگر و 45 تیپ به ایران حمله کرد در حالیکه در آن مقطع انضباط در ارتش حاکم نبود و فرمانده نالایقی مثل بنی صدر مسئولیت نیروهای مسلح را بر عهده داشت.
وی بیان کرد: برکناری بنی صدر و انتصاب شهید سپهبد صیاد شیرازی وحدتی بین نیروهای مسلح با مردم ایجاد کرد و این وحدت موجب زمین گیر شدن دشمن توسط ارتش با انجام عملیات های موفقیت آمیز شد.
فرمانده تیپ 316 زرهی شهید قهرمان همدان افزود: هشت سال دفاع مقدس گنجینه ای از حکمت، حماسه، تدبیر، رشادت، اطاعت و عبادت است.
سرهنگ شاکرمی با عنوان اینکه ارتش در هشت سال جنگ تحمیلی از حیثیت، ناموس، دین و انقلاب دفاع کردند گفت: ارتش از سال 67 تاکنون مراقبت از مرزهای کشور را بر عهده دارد و تاکنون امنیت پایدار را در مرزها حاکم کرده است.
وی ادامه داد: ارتش پس از جنگ تحمیلی در حوزه سامانه فرماندهی کنترل، توپخانه صحرایی، جنگ الکترونیک و اطلاعات اقدامات جدی انجام داده است.
فرمانده تیپ 316 زرهی شهید قهرمان در همدان افزود: ارتش ایران ایده محور است و این نیرو می تواند ارتش تجهیزات محور را شکست بدهد.
آیین سیاسی و عبادی نماز جمعه در 22 نقطه استان همدان برگزار می شود.
7526/2087
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.