اخبار مرتبط

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار بخشعلی کامرانی صالح گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد منزل در محله های همدان در ایام پایانی هفته و سرقت طلا، وجه نقد و اشیای کم حجم و با ارزش، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی دوربین های امنیتی سطح شهر، یک دستگاه سواری پراید در تمامی صحنه های سرقت مشاهده شد که طبق بررسی ها این وسیله نقلیه در اختیار فردی سابقه دار، اهل و ساکن یکی از استان های همجوار بود.
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: با رصد طولانی مدت ماموران پلیس، محرز شد که باند سارقان با خودرو سواری پراید به صورت حرفه ای در روزهای پایانی هفته از استان های غربی به قصد سرقت به شهر همدان وارد می شوند.
رئیس پلیس استان همدان افزود: سه تیم پلیس آگاهی در ورودی شهر همدان مستقر شد و بلافاصله پس از ورود خودروی یادشده به شهر، با ایجاد ترافیک صوری،‌ در یک عملیات غافلگیرانه، هر سه سرنشین که دارای سوابق کیفری بودند را دستگیر کردند.
سردار کامرانی صالح ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو و متهمان، آلات و ادوات ارتکاب جرم از جمله دیلم، انواع پیچ گوشتی، قمه، چاقو، اسپری، کلاه و ماسک کشف کردند.
وی بیان کرد: متهمان در بازجویی های پلیسی به 33 فقره سرقت منزل در سطح شهر همدان به ارزش چهار میلیارد و 120 میلیون ریال اعتراف کردند.
وی گفت: تمامی محل های سرقت و مال باختگان با راهنمایی سارقان شناسایی و پرونده تکمیلی به دادسرا ارسال و متهمان با قرار قانونی روانه ندامتگاه مرکزی همدان شدند.
به گزارش ایرنا سرقت اثاثیه منزل 10 درصد، کیف قاپی 2 درصد و سرقت لوازم داخل مغازه 2 درصد از سرقت های استان همدان را در 9 ماهه سالجاری شامل می شود.
نرخ سرقت در همدان روند نزولی دارد اما آمار کشف سرقت در 9 ماهه امسال 2 درصد افزایش داشته است.
7526/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.