اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا محمد کاظمی روز پنجشنبه در آیین افتتاح 27 طرح خانه بهداشت شهرستان ملایر با اشاره به سفر اخیر وزیر بهداشت به ملایر افزود: با سفر دکتر هاشمی به ملایر تحول چشمگیری در حوزه سلامت، بهداشت و درمان این شهرستان ایجاد شد.
وی با اشاره به ایجاد انقلابی عظیم در حوزه بهداشت و درمان استان همدان و ملایر بیان کرد: اجرای طرح تحول سلامت نیازمند یک مجری با روحیه جهادی و اصالت بود که دکتر هاشمی به معنای واقعی برند دولت یازدهم است.
کاظمی گفت: احرای طرح تحول نظام سلامت در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب بود که فرمودند:' شخص بیمار نباید جز بیماری دغدغه دیگری داشته باشد ' که دولت یازدهم در این حوزه خدمت شاخصی ارایه کرد.
وی با بیان اینکه بهسازی و تجهیز بخش های آی سی یو، سی سی یو، دستگاه ام آر آی و اخذ مجوز ایجاد مرکز آنژیوگرافی و دانشکده پزشکی و پیراپزشکی از برکات سفر وزیر بهداشت به ملایر است ابراز امیدواری کرد: این خدمات در دولت دوازدهم نیز در این شهرستان تداوم داشته باشد.
کاظمی وجود خیران سلامت را ظرفیتی ویژه برای ملایر دانست و افزود: با بکارگیری ظرفیت وقف در حوزه بهداشت و درمان نیز می توانیم تحول چشمگیری در این حوزه ایجاد کنیم.
وی با اشاره به اختصاص بیش از یک هزار میلیارد ریال اعتبار طرح های بهداشتی استان همدان بیان کرد: از این میزان اعتبار 330 میلیارد ریال سهم شهرستان ملایر شد.
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس دهم همچنین به خدمات وزیر امور خارجه کشورمان در عرصه های بین المللی اشاره کرد و افزود: دکتر ظریف که اثرگذارترین مذاکرات طول تاریخ را در برابر ابرقدرت های دنیا برای دفاع از حقوق هسته ای ملت ایران در کارنامه خود دارد، از دیگر برندهای دولت یازدهم است.
کاظمی ادامه داد: اینکه ایران در یک موقعیت جغرافیایی ویژه قرار دارد و با وجود ناامنی های منطقه توانست با حضور بیش از 105 کشور جهان مراسم تحلیف ریاست جمهوری را در آرامش کامل برگزار کند، نشان دهنده این امر است که این ایران توانسته اقتدار و امنیت خود را به دنیا ثابت کند.
با حضور معاون پرستاری وزیر بهداشت روز پنجشبه 30 طرح عمرانی بهداشتی و درمانی با اعتبار 52 میلیارد ریال در شهرستان ملایر بهره برداری شد.
شهرستان ملایر با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیبومتری شهر همدان واقع شده است.
7528/2087
خبرنگار: معصومه موسوی** انتشاردهنده: زهرا پیرنیا
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.