اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان در این آیین گفت: مرکز سوختگی بیمارستان بعثت همدان با 49 تخت و هزینه‌کرد 200 میلیارد ریال احداث شده است.
دکتر سید حبیب الله موسوی بهار با بیان اینکه عملیات اجرایی و ساخت بخش سوانح و سوختگی بیمارستان بعثت همدان از سال 87 آغاز شده است افزود: این طرح مجهزترین مرکز سوختگی غرب کشور است و با مجهزترین تکنولوژی‌های روز دنیا در پنج هزار و 910 مترمربع زیربنا ساخته شده است.
وی ادامه داد: طرح مصوب دانشگاه علوم پزشکی همدان در سفر ریاست جمهوری به همدان شامل بخش سوختگی بیمارستان بعثت و نوسازی بیمارستان اکباتان بوده است.
وی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید در استان همدان 394 طرح بهداشتی ، درمانی ، آموزشی و پژوهشی اجرا شده است افزود: برای این تعداد طرح 105هزار و 350 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان به دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در همدان اشاره کرد و افزود: 152 طرح با اعتباری بالغ بر یک هزار و 600 میلیارد ریال با سفر وزیر بهداشت به همدان به بهره برداری رسید.
گفتنی است وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با استقبال مقام های استانی به منظور بهره برداری از 153 طرح بهداشتی و درمانی صبح پنجشنبه وارد همدان شد.
به گزارش ایرنا، سید حسن قاضی زاده هاشمی به عنوان نماینده دولت در بدو ورود به شهرستان نهاوند بیمارستان 184 تختخوابی آیت الله قدوسی و پد فرود بالگرد این بیمارستان را بهره برداری کرد.
وی در ادامه سفر یک روزه خود با حضور در شهرستان اسدآباد از مرحله دوم بیمارستان قائم شهرستان اسدآباد را بهره برداری کرد.
همچنین نخستین مرکز طب سنتی منطقه غرب کشور در همدان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آغاز می شود.
وزیر بهداشت عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان همدان شرکت می کند و پس از آن در نشست خبری با اصحاب رسانه پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهد بود.
7523/2087
خبرنگار: مرضیه بختیاری** انتشاردهنده: زهرا پیرنیا
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.