اخبار مرتبط

سید مجید شماعی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: 92 کلاس در قالب 26 مدرسه فامنین با پنج میلیارد ریال اعتبار به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز شدند.
وی بیان کرد: در آخرین روز از هفته دولت پنج طرح عمرانی، آزمایشگاهی و بهداشتی به ارزش هشت میلیارد و 500 میلیون ریال بهره برداری شد.
فرماندار فامنین اظهار کرد: پورتال همراه اول روستای فیض آباد با اعتباری افزون بر 500 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گفت.
شماعی اضافه کرد: ساختمان خانه بهداشت روستای امامزاده پیرنهان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال بهره برداری و این روستا نیز به خانه بهداشت مجهز شد.
وی بیان کرد: شرکت تعاونی یاقوت غرب الوند هگمتانه در زمینی به مساحت 250 متر مربع با هزینه کرد یک میلیارد و 500 میلیون ریال و ایجاد 27 فرصت شغلی به طور مستقیم و غیرمستقیم بهره برداری شد.
فرماندار فامنین همچنین اضافه کرد: آزمایشگاه و سردخانه نگهداری واکسن و مواد بیولوژیک اداره دامپزشکی شهرستان فامنین نیز تکمیل شد.
شماعی با ذکر اینکه تمامی این خدمات در سایه امنیت و رشادت شهدا و ایثارگان صورت می گیرد گفت: به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا دیداری با خانواده های شهید سرافراز و زابلی صورت گرفت.
754 طرح عمرانی با هفت هزار میلیارد ریال اعتبار همزمان با هفته دولت در نقاط مختلف این استان در حال افتتاح و بهره برداری است همچنین عملیات اجرایی 105 طرح با اعتبار 2 هزار میلیارد ریال در استان همدان آغاز شد.
دوم تا هشتم شهریور (سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر) به نام هفته دولت نامگذاری شده است.
شهرستان فامنین حدود 40 هزار نفر جمعیت دارد.
اخبار مهم خبرگزاری ایرنا کشور و استان همدان را به طور شبانه روزی از کانال خبری تلگرام 'اخبار ایرنا همدان' به نشانی @irnahamadan دریافت کنید.
7526/2087
خبرنگار: علیرضا جهانگیری** انتشار: زهرا پیرنیا
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.