اخبار مرتبط

محمدناصر نیکبخت روز دوشنبه در آیین معارفه فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: این دولت همواره سعی کرده با تاسی از منویات رهبری در تقویت نیروهای نظامی و انتظامی همکاری لازم را داشته باشد.
وی با بیان اینکه ناجا یک نیروی پر تلاش و همیشه آماده برای اجرای عملیات است افزود: با وجود اقتدار و از خودگذشتکی ناجا، کوچکترین نقص و کمبود در جامعه به نام آنها گذاشته می شود لذا ناجا باید پاسخگوی همه اقشار باشد.
استاندار همدان افزود: نیروی انتظامی همیشه و در شرایط مختلف در میدان بوده و در مرزها به مثابه سایر نیروها حضور ارزشمندی دارد.
نیکبخت با تاکید بر اینکه احساس امنیت کنونی ناشی از تلاش ناجا است تصریح کرد: در کشورهای مجاور ایران بوی باروت به مشام می رسد ولی در ایران به علت وجود امنیت، برنامه های بالادستی، اقتصاد مقاومتی، برنامه پنج ساله ششم و طرح آمایش اجرایی می شود و این امر ناشی از قدرت نیروهای مسلح است.
وی بیان کرد: یکی از ویژگی های ارزشمند ناجا رضایتمندی مردم از عملکرد این نیرو است که عامل آن اجرای خوب طرح ها و ماموریت ها توسط عوامل ناجا است.
به گزارش ایرنا استاندار همدان با بیان اینکه نیروی انتظامی با اعتماد به مردم وظیفه اش را با مشارکت شهروندان اجرایی کرده است افزود: گرایش ناجا به انجام فعالیتهای پژوهش محورانه و تحقیقات کاربردی و اجرایی کردن این تحقیقات در عملیات ها و ماموریت ها کار بزرگی است.
نیکبخت با ذکر اینکه طرح مدیریت کیفیت ناجا (مکنا) در همدان به خوبی اجرایی شده اضافه کرد: ناجا جایگاه ارزشمندی را در کشور به خود اختصاص داده و از زمان حضور سردار اشتری خدمات شایسته و قابل تقدیری ارائه شده است.
وی اظهارکرد: نیروهای انتظامی جان بر کف برای امنیت مردم و توسعه کشور تلاش می کنند و باید بدانیم که سرمایه گذاری و عملی شدن اقتصاد مقاومتی تنها در سایه امنیت امکان پذیر است.
در این آئین از زحمان سردار حاجی محمد مهدیان نسب تقدیر به عمل امده و سردار بخشعلی کارمرانی صالح به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان همدان معرفی شد.
7526/
خبرنگار: علیرضا جهانگیری** انتشار:
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.