اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، غلامرضا شعبانی بهار روز دوشنبه در آیین افتتاحیه چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی به میزبانی سالن 6 هزار نفری انقلاب همدان اظهار کرد: ورزش لازمه رشد و تعالی قشر دانشجو است و باید نسبت به سلامت و تندرستی دانشجویان همواره توجه جدی شود.
وی بیان کرد: برگزاری المپیادهای دانشجویی نشان از توجه ویژه مسئولان در ترغیب دانشجویان به ورزش های مختلف دارد و عرصه برای رشد و پیشرفت آنان مهیا است.
وی با قدردانی از برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: برگزاری این رقابت ها به میزبانی همدان بسیار شایسته است.
وی افزود: حمایت مسئولان از میزبانی این رقابت ها می تواند باعث برگزاری هرچه بهتر المپیاد شود.
وی حضور نمایندگان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان در آیین افتتاحیه این المپیاد را نشانگر اهمیت سطح رقابت های دانشجویی خواند.
دبیر اجرایی چهارمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز با قدردانی از حمایت های صورت گرفته در میزبانی شهر همدان اظهار کرد: مسئولان اجرایی استان همدان در حمایت از میزبانی المپیاد سنگ تمام گذاشتند.
دکتر محمود تعجبی اظهار کرد: می خواهیم با میزبانی شایسته از میهمانان گرانقدر 31 استان کشور ، خاطراتی ماندگار را برای آنان به ثبت برسانیم.
وی بیان کرد: همدان با قدمت تاریخی و ارزشمند در عرصه های تاریخی، فرهنگی و ورزشی، افتخار این را دارد که میزبان چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی باشد.
وی افزود: بسترهای لازم برای میزبانی از این دوره رقابت ها را مهیا ساخته ایم و امیدوارم بتوانیم با میزبانی شایسته خود، رضایتمندی مهمانان ورزشی را فراهم کنیم.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور نیز گفت: این دانشگاه نگاه ویژه به توسعه ورزش دانشجویی دارد.
بهزاد بهرامی نسب اظهار کرد: امروزه ورزش به عنوان یک سرگرمی دنبال نمی شود و در کنار سالم سازی جسم و روح، در قهرمان پروری نیز مورد هدف و برنامه است.
وی اضافه کرد: ورزش بدون تردید تاثیر بنیادی در زندگی فردی، اجتماعی و روح و روان بشر دارد و مسیر سلامت و تندرستی آینده جوانان این مرز و بوم با ترویج ورزش تحقق می یابد.
بهرامی نسب اضافه کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز به سهم خود در توسعه و ترویج ورزش دانشجویی نقش بسزایی دارد و برگزاری المپیادهای دانشجویی به عنوان مهمترین پایگاه شناسایی و پرورش استعدادها، در همگانی شدن ورزش در بین قشر دانشجو مهم و مورد توجه است.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور خاطرنشان کرد: میزبانی همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین در برگزاری چهارمین دوره این المپیاد نیز شایسته و قابل تقدیر است.
بهرامی نسب افزود: امکانات در نظر گرفته شده برای میزبانی این دوره از رقابت ها بسیار مطلوب بوده و نشان از میزان توجه جدی مسئولان اجرایی استان همدان نسبت به توسعه ورزش به ویژه دانشجویی دارد.
وی خاطرنشان کرد: امروزه یکی از سرفصل های اصلی برنامه تربیتی کشور تامین سلامت و تندرستی و تقویت اخلاق اسلامی و اصول جوانمردی در بین دانشجویان به دلیل توسعه فعالیت های فرهنگی ورزشی است.
بهرامی نسب افزود: نیاز است دانشجویان با بهره گیری از آموزه های دینی ، اخلاقی و فرهنگی و با ابزار ورزش نقش خود را در دستیابی به اهداف تعالی فرهنگ ایرانی و اسلامی پر رنگ تر کنند.
مسئولان اجرایی حاضر در آیین افتتاحیه چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در حاشیه این مراسم با اهدای تاج گل به تمثال مبارک شهدای مدافع حرم ادای احترام کردند.
مشعل المپیاد دقایقی قبل داخل سالن به صورت نمادین حمل شد.
چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی – کاربردی کشور از امروز دوشنبه به میزبانی شهر همدان آغاز شده است.
7520 /2087
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار: زهرا پیرنیا
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.