اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا رسول منعم روز سه شنبه در نشست هماهنگی رقابت های مقدماتی فوتبال نوجوانان آسیا به میزبانی همدان اظهار کرد: بهترین امکانات را برای میزبانی از تیم های شرکت کننده مهیا ساخته ایم و ورزشگاه 10 هزار نفری شهید حاجی بابایی را میزبان بازی ها معرفی کرده ایم.
وی اضافه کرد: ورزشگاه های شهید حاجی بابایی برای برگزاری این پیکارها تعیین شده که به لحاظ استاندارد ، مورد تایید ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارد.
منعم بیان کرد: برگزاری هرچه مطلوب تر این رقابت ها برای فوتبال همدان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند کلاس آموزنده برای مربیان و ورزشکاران این رشته نیز باشد.
وی خاطرنشان کرد: استان همدان از زیرساخت‌های خوبی در رشته های مختلف ورزشی برخوردار بوده و این ظرفیت ایجاد شده شرایط را برای میزبانی های مهم ملی و بین المللی هموار ساخته است.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان افزود: بسیار علاقه مند هستیم تا سهم کوچکی در موفقیت ورزش کشورمان در عرصه های بین المللی داشته باشیم ضمن اینکه تاکنون 2 دوره برگزاری رویدادهای آسیایی فوتبال در رده پایه را داشته ایم.
رئیس هیات فوتبال همدان نیز در این نشست گفت: مرحله مقدماتی رقابت های فوتبال نوجوانان آسیا در گروه ایران با حضور 150 ورزشکار و مربی در قالب 5 تیم به میزبانی شهر همدان برگزار خواهد شد.
عباس صوفی افزود: طبق اعلام AFC این رقابت ها 25 شهریورماه لغایت دهم مهرماه در مجوعه ورزشی شهید حاجی بابایی مریانج آغاز می شود.
وی اضافه کرد: تمامی هزینه های برگزاری این رقابت ها بر عهده کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد بود و هیات فوتبال همدان تنها مجری برگزاری بازی ها است.
صوفی بیان کرد: همدان 2 دوره تجربه برگزاری رقابت های فوتبال پایه آسیا را عهده داشته است و این تجربه در برگزاری هرچه بهتر بازی ها بسیار تاثیر گذار است.
تیم‌ ‌ملی ایران در گروه C رقابت های مقدماتی نوجوانان آسیا با تیم‌های قرقیزستان، افغانستان، لبنان و بوتان همگروه است.
این پیکارها از تاریخ 25 شهریور ماه امسال آغاز می‌شود و تیم‌ ‌ملی ایران روز 27 شهریور و در نخستین بازی به مصاف لبنان خواهد رفت.
7520/6993
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار:اکبر بهاروند
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.