اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا سردار مجیدی روز چهارشنبه با بیان این مطلب در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان ادارات نهاوند در محل سپاه نهاوند افزود: دشمن تا بن دندان مسلح که با تمام قوا تجهیز شده و قرار بود ظرف یک هفته به تهران برسد اسیر دلاور مردیهای رزمندگان اسلام شد و سیلی محکمی از ما خورد .
وی افزود: فتح خرمشهر آزادسازی خاک نبود بلکه فتح ارزش های ملی و مذهبی بود که امروز این ارزشها در جامعه ما نهادینه شده و به عنوان الگویی برای دیگر مبارزان در جبهه های مقاومت قرار گرفته است .
وی با اشاره به لزوم انتقال ارزشهای دفاع مقدس به نسل آینده افزود: با توجه به هجمه های سنگینی که در منطقه علیه کشور ما وجود دارد امروز بیش از هر زمان دیگری باید ابعاد مختلف مقاومت در خرمشهر برای نسل جوان و نوجوان تبیین و تشریح شود .
سردار مجیدی با بیان اینکه روحیه شهادت طلبی و مقاومت می تواند پشتوانه محکمی برای مذاکرات هسته ای باشد گفت: در مذاکرات هسته ای ما باید از قابلیتهای خودمان برای مقابله با استکبار جهانی استفاده کنیم تا بتوانیم قدرتمندانه از حقوق خودمان دفاع کنیم .
وی با بیان اینکه در مناظرات انتخاباتی شاهد بودیم که بعضی عنوان کردند که سپاه از شهر موشکی پرده برداشت و این مساله باعث شد که در مذاکرات مشکل پیش بیاید در حالیکه این کار نه تنها باعث ضعف نشد بلکه باعث شد ما از موضع قدرت با دشمن برخورد نمائیم .
وی گفت: ما امروز بدون داشتن قدرت نمی توانیم در جهان عظمت و اقتدار خود را به جهانیان نشان دهیم زیرا هر زمان با قدرت و قوت ورود پیدا کرده ایم دشمن را از رسیدن به اهدافش مایوس کرده ایم .
وی نفوذ قدرت انقلاب در سطح کشورهای منطقه را عامل امنیت کنونی کشور عنوان کرد و گفت: امنیت امروز کشورمان به واسطه حور کارناشناسان نظامی در کشورهای منطقه است زیرا خیلی از دشمنان ما سعی داشتند در زمان انتخابات امنیت کشور را به هم بزنند ام با هویاری نیروهای نظامی و اطلاعاتی توطئه های آنان یکی پس از دیگری به هم خورد و ما توانستیم توطئه های آنها را ناسایی و در نطفه خفه نمائیم .
سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر قهرمان از چنگال نیروهای بعثی طی عملیات الی بیت المقدس می باشد .
7525/6993
خبرنگار : وحید سیفی**انتشار:اکبر بهاروند
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.