اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حسین افشاری روز چهارشنبه در شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه 78 درصد واجدین شرایط در دیار سیدجمال الدین اسدآبادی به پای صندوق های رای آمدند افزود: اگر محدودیت قانونی برای تمدید زمان رای گیری وجود نداشت آمار مشارکت به بیش از 80 درصد می رسید.
وی با بیان اینکه گفتمان مورد اقبال اکثریت مطلق مردم ایران در انتخابات 29 اردیبهشت، اعتدال و اصلاح طلبی بود، گفت: همه مدیران و ارکان کشور وظیفه دارند به رای اکثریت مطلق مردم احترام بگذارند.
وی تاکید کرد:ملاک حرکت درسراسر کشور برنامه های دولت تدبیر و امید و اجرای شعارهای رئیس جمهوری است و دراسدآباد نیز این سازو کار در اولویت می باشد.
وی امنیت پایدار و فراگیر، سلامت انتخابات، رقابتی بودن انتخابات و مشارکت حداکثری را چهار ویژگی مهم انتخاباتی مورد تاکید مقام معطم رهبری برشمرد که به بهترین شکل تحقق یافته است.
افشاری با اشاره به مشارکت 73 درصدی ملت ایران در انتخابات رئیس جمهوری و شوراهای اسلامی خاطرنشان کرد: این امر نشان از فرمایشی نبودن انتخابات و برقراری مردم سالاری دینی در کشورمان است.
فرماندار اسدآباد با اشاره به ارائه طرح 2 فوریتی اشتغال روستایی دولت به مجلس گفت: دولت در این طرح 1.5 میلیارد دلار تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغال روستایی درخواست کرد که نمایندگان مجلس نیز به تصویب این طرح اهتمام دارند.
فرماندار اسدآباد از ادارات مرتبط و بانک ها خواست: در این راستا برنامه های اشتغالزایی آماده داشته باشند تا مناطق محروم این شهرستان نیز از اعتبار مذکور بهره مند شوند.
وی به تسریع در اجرای طرح های عمرانی شهرستان تاکید کرد و افزود: ازهفته آینده بازدید ادواری از طرح های عمرانی و اقتصادی با حضور مدیران کل انجام خواهد شد و کیفیت و کمیت طرح ها مورد بررسی قرار می گیرد.
افشاری با بیان اینکه در 2 ماه اخیر بیمارستان قائم(عج)، توسعه واحدهای تولیدی، تکمیل مجتمع های آبرسانی و سالنهای چند منظوره ورزشی به نتیجه رسیده است اظهار کرد: برای این طرح ها 500 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
فرماندار اسدآباد یادآورشد: این طرح ها به زودی با حضور وزرای دولت به بهره برداری می رسد تا مردم از مواهب آن بهره مند شوند.
شهرستان اسدآباد با 100 هزار جمعیت در 45 کیلومتری همدان واقع شده است.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت امسال برگزار شد و حجت الاسلام حسن روحانی با کسب با 23 میلیون و 549 هزار و 616 رای به عنوان دوازدهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران برگزیده شد.
7527/1181
خبرنگار: زهرا زارعی** انتشار:الهام تدین

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.