اخبار مرتبط

سرهنگ هادی قزوینه روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در یک عملیات 2 تن از عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی دستگیر شدند.
وی یادآوری کرد: این افراد پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی شناسایی شده و در یک اقدام غافلگیرانه هنگام انتقال مواد افیونی در دام پلیس گرفتار شدند.
وی اضافه کرد: علاوه بر مواد مخدر صنعتی مقدار زیادی وجه نقد نیز کشف شده و در این عملیات 2 دستگاه خودرو توقیف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: عوامل این نیرو به طور کامل تمامی تحرکات و فعالیت های قاچاقچیان خرده و عمده فروش، باندها و شبکه های مواد مخدر رصد کرده و در زمان لازم آنها را دستگیر می کنند.
سرهنگ قزوینه افزود: همچنین پلیس مبارزه با مواد مخدر به صورت مستمر اماکن عمومی، بوستانها و تفرجگاه های را زیر نظر دارد و اجازه نمی دهد این اماکن به جولانگاه تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر تبدیل شود.
وی با انتقاد از انتشار اخبار نادرست در برخی رسانه ها درباره عملکرد پلیس مبارزه مواد مخدر اضافه کرد: فرافکنی افراد درباره عملکرد پلیس در شبکه های مجازی و حقیقی و عنوان مطالبی درباره توزیع مواد مخدر در بوستانها با توجه به فعالیت های صورت گرفته جای تامل دارد.
در 2 ماه ابتدایی امسال حدود یک تن انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 80 درصد افزایش داشته است.
7526/2087
خبرنگار: علیرضا جهانگیری** انتشاردهنده: زهرا پیرنیا

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.