اخبار مرتبط

توسط بانک صادرات ایران و با رویکرد حمایت از تولید ملی

حسین افشاری روز یکشنبه در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی با تاکید بر حمایت از تولید ملی خاطرنشان کرد: دولت از طرح های اشتغالزا و تولیدی که موجب ارتقا کیفیت تولید داخلی و رونق اقتصادی شود حمایت می کند.
فرماندار اسدآباد گفت: پرداخت تسهیلات فوق منجر به راه اندازی 92 واحد تولیدی و اشتغال 206 نفر از جوانان این شهرستان شده و هم اکنون این طرح به تولید و سود دهی رسیده است.
وی تصریح کرد: این طرح های تولیدی در عرصه صنایع تبدیلی لبنی و باغی، پرورش دام و طیور بومی، کارگاه های کوچک صنایع دستی، پرورش زعفران، قارچ و گیاهان دارویی است.
افشاری با اشاره به برگزاری 25 دوره آموزشی برای 903 نفر از کارجویان با کمک سپاه و بسیج، گفت: این دوره ها با هدف توانمندسازی و فراهم آوردن بستر کار و تولید برگزار شده است.
فرمانده قرارگاه اقتصاد مقاومتی اسدآباد، اظهار کرد: مردمی کردن اقتصاد و فراهم آوردن بستر و زیرساختهای لازم برای اشتغال و تولید از تاکیدات مقام معظم رهبری است و اصل 44 قانون نیز دراین راستا به تصویب رسیده و اجرا می شود.
افشاری با اشاره به اجرای 460 میلیارد تومان طرح اقتصادی، بهداشتی و درمانی، زیربنایی و عمرانی و دانشگاهی در این شهرستان گفت: توسعه همه جانبه و رفاه مردم در اولویت دولتمردان و مسوولان است.
در این همایش از تولید کنندگان برتر تجلیل شد.
شهرستان اسدآباد با 110 هزار جمعیت در 45 کیلومتری همدان واقع شده است.
7527/6993
خبرنگار: زهرا زارعی** انتشار: اکبر بهاروند

اخبار مرتبط

توسط بانک صادرات ایران و با رویکرد حمایت از تولید ملی

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.