اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا مدیر اجرایی کارگاه تولیدی پوشاک ورزشی روز سه شنبه در این آیین بیان کرد: برای راه اندازی این کارگاه تولیدی سه میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار هزینه شد که از این رقم یک میلیارد ریال آن تسهیلات اشتغالزایی است.
مجید قاسمی افزود: با راه اندازی این کارگاه تولیدی و بکارگیری زنان سرپرست خانوار، برای 10 تن به صورت مستقیم و 15 تن به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد شد.
وی ادامه داد: این کارگاه تولیدی قادر به تولید حدود 6 هزار دست البسه ورزشی است که با راه اندازی فازهای بعدی این میزان تولید افزایش پیدا می کند.
دبیر موسسه مردم نهاد «طرح ماندگار» بیان کرد: در حال حاضر لباس های ورزشی تولید شده به استان های همجوار ارسال می شود و گام سوم ما در این زمینه توسعه صادرات است.
قاسمی با تاکید بر اینکه این کارگاه تولیدی بیشتر برای حمایت و بکارگیری زنان سرپرست خانوار راه اندازی شده است گفت: در صدد هستیم فاز دوم کارگاه را در یکی از روستاهای حاشیه شهر ملایر با استفاده از ظرفیت زنان سرپرست خانوار توسعه دهیم.
وی یادآور شد: از یک میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی امور جوانان، 800 میلیون ریال آن برای خرید تجهیزات و 200 میلیون ریال آن برای خرید مواد اولیه هزینه شد.
قاسمی خواستار حمایت بیشتر استان برای توسعه کارگاه تولیدی البسه ورزشی شد و ابراز امیدواری کرد: در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام «رونق تولید» نامگذاری شده است، بتوانیم میزان تولیدات خود را به منظور رونق بازار افزایش دهیم.
به گزارش ایرنا، تاکنون سه کارگاه تولیدی با میزان تسهیلات سه میلیارد ریال از محل تسهیلات اشتغالزایی امور جوانان در شهرستان ملایر راه اندازی شد که در مجموع برای 27 تن اشتغال مستقیم ایجاد شده است.
7528/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.