اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حبیب الله شعبانی موثقی روز سه شنبه در دیدار با مدیران دستگاه ورزش و جوانان، مدیران سمن ها و روسای هیات های ورزشی همدان اظهار داشت: امروزه برای پیشرفت کشور باید به جوانان اعتماد کرد و فضای فعالیت به آنها داده شود همانگونه که امام راحل در ابتدای انقلاب به آنان فرصت داد.
وی اضافه کرد: امروزه با همت و تلاش جوانان، کشورمان رتبه اول تولید علم در منطقه و رتبه 16 تولید علم در جهان را در اختیار دارد و نشان می دهد هر زمان به جوانان اعتماد کرده ایم ثمربخش بوده است.
امام جمعه همدان با تاکید بر نقش مهم جوانان در تحقق گام دوم انقلاب گفت: بیانیه رهبر معظم انقلاب در این زمینه راهگشای مسیر آینده انقلاب خواهد بود و جوانان در تحقق گام دوم انقلاب نقش مهمی ایفا می کنند.
وی با بیان اینکه همدان جوانان نخبه ای دارد، گفت: جوانان ولایتمدار همدان مسیر حق را با امیدواری، شجاعت، شناخت فرصت‌ها و تهدیدها، بصیرت و دشمن شناسی دنبال می‌کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان نیز در این نشست اظهار داشت: امروزه نخبه های استان در توسعه همه جانبه و اهداف تعالی این دیار کمک شایانی داشته اند و از ظرفیت های بالقوه ای در حوزه جوانان برخوردار هستیم.
محسن جهانشیر نقش سمن ها به عنوان سازمان های مردم نهاد در توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور و استان را مهم ارزیابی کرد و گفت: این استان منبع عظیمی از جوانان نخبه و مستعد است و به دنبال واگذاری امور به جوانان و سازمان های مردم نهاد جوانان هستیم.
وی با تاکید بر مسئولیت مهم مسئولان اجرایی برای رسیدگی به امور جوانان یادآوری کرد: اکنون زمان عمل است و مسئولان برای رفع مشکلات جوانان باید همکاری لازم را داشته باشند.
استان همدان دارای 48 هیات ورزشی و یکصد سازمان مردم نهاد است.
7520/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.