اخبار مرتبط

سرهنگ رضا عزیزی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد: بارندگی های اخیر و وقوع سیلاب، رانش زمین را به دنبال داشته و موجب بروز شکاف 10 سانتیمتری در گردنه اسدآباد شده است.
وی اضافه کرد: همچنین در این جاده پر تردد شاهد اختلاف ارتفاع در سطح جاده به میزان 20 سانتیمتر هستیم که این وضعیت احتمال واژگونی خودرو را افزایش می دهد.
رییس پلیس راه استان همدان گفت: عوامل راهداری با قرار دادن تابلو رانندگان را از وجود خطر در این گردنه آگاه کردند همچنین برای رفع اختلاف ارتفاع اقدام به پخش خاک در این قسمت ها کرده اند.
سرهنگ عزیزی گفت: رانش زمین موجب بروز مشکل در چهار قسمت از گردنه اسدآباد شده و هم اینک یک تیم گشتی پلیس راه در محل مستقر بوده تا در صورت ضرورت راه را مسدود کند.
وی بیان کرد: گردنه نورآباد نیز شاهد رانش زمین بوده و تردد در این مسیر هم با کندی صورت می گیرد.
وی از مسافران نوروزی خواست تا بازگشت خود را به روزهای پایانی موکول نکنند چرا که در صورت بروز مشکل برای این 2 جاده، محدودیت تردد ایجاد شده و مسافران برای بازگشت با مشکل مواجه می شوند.
طبق آخرین گزارش ارایه شده توسط استاندار همدان در نشست خبری، 56 کیلومتر بزرگراه، 123 کیلومتر راه اصلی و 589 کیلومتر راه روستایی بر اثر بروز سیلاب آسیب دیدند.
7526/2087
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.