اخبار مرتبط

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی استانداری همدان سید سعید شاهرخی در این پیام با تقدیر از 15سال خدمات ماندگار امام جمعه همدان آورده است: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی توفیق بزرگی است و فرصت خدمت به مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین استان همدان توفیق مضاعف دیگری است که باید خداوند متعال را برای این فرصت شاکر بود.
استاندار همدان در این پیام آورده است: مدت زمان حضور حضرت آیت الله طه محمدی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، یکی از بهترین دوران خدمت رسانی به مردم استان و انجام کارها و خدمات بزرگی بود که برای همیشه در اذهان مردم آگاه باقی خواهد ماند.
شاهرخی در ادامه این پیام می افزاید: در سالهای اخیر فضای استان در سایه وحدت و همدلی با محوریت نماینده ولی فقیه در استان به گفتمان کار و تلاش برای توسعه استان تبدیل شد؛ و همه مجموعه‌ ها با کمترین حاشیه در کنار هم برای کمک به توسعه پایدار استان گام برداشتند که این موفقیت‌ها در سایه مدیریت عالم روحانی و فیلسوف گرانقدر حضرت آیت الله طه محمدی میسر شد که همیشه بر تقویت وحدت و همدلی و خدمت رسانی بیشتر به مردم این دیار کهن تاکید داشته‌ اند.
استاندار همدان با آرزوی توفیق برای این روحانی اندیشمند و وارسته ابراز امیدواری کرد: آیت الله طه محمدی همچون گذشته برای ترویج فرهنگ ناب اسلام محمدی و آموزه های دینی موفق و پیروز باشند.
گفتنی است، آیت الله غیاث الدین طه محمدی روز جمعه گذشته در کسوت نمایندگی ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با مردم این شهر خداحافظی کرد.
آیت الله طه محمدی از روحانیان با سابقه در انقلاب و دفاع مقدس است که بعد از ۳ دهه امامت جمعه در شهر فامنین از سال ۸۳ با حکم رهبر معظم انقلاب نماینده ولی فقیه در استان همدان شد.
وی در دوره چهارم و پنجم مجلس خبرگان رهبری نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری است.
2087/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.