اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام احد آزادیخواه چهارشنبه شب در نشست اعضای شورای برنامه ریزی توسعه استان همدان در شهرستان ملایر بیان کرد: این شهرستان در زمینه کمبود پزشک متخصص ارتوپدی و رادیولوژی با مشکل جدی مواجه است که به سرعت باید این مشکل حل شود.
وی با اشاره به ارتقاء مراکز درمانی و مراکز خدمات جامع سلامت با کمک دولت افزود: در این راستا باید نیازمندی های مردم نیز مورد توجه قرار گیرد.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس دهم آغاز عملیات اجرایی بیمارستان محلی در شهر ازندریان را اقدامی مثبت در حوزه بهداشت و درمان برشمرد و ادامه داد: تقاضای اجرای این طرح را در شهرهایی همچون جوکار و سامن و روستای های علی آباد دمق و آورزمان نیز داریم.
حجت الاسلام آزادیخواه همچنین پرداخت مطالبات کشاورزان در حوزه راه ها بویژه محور ملایر به توره را از دیگر درخواست ها عنوان کرد و افزود: نیاز است راه های روستایی نیز طبق قول مساعد مسئولان مربوطه تکمیل شود.
وی توجه ویژه به پژوهشکده انگور و کشمش دانشگاه ملایر و قرار گرفتن این مرکز به عنوان پایه علمی و تحقیقاتی، احداث مجتمع های آبرسانی، نوسازی شبکه فرسوده برق ملایر، اصلاح الگوی کشت، اجرای طرح فراز، ساماندهی و تعیین تکلیف چاه های غیرمجاز، توجه به قنوات و حل مشکلات مبل و منبت را از دیگر نیازهای این شهرستان عنوان کرد.
عضو ارشد فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس دهم همچنین با تقدیر از اقدام خوب استاندار همدان، برگزاری جلسه های استانی در شهرستان ها را فرصت خوبی برای حل مشکلات دانست و گفت: سیستم اجرایی استان و مدیران دستگاه های اجرایی باید از این فرصت طلایی نهایت بهره را داشته باشند.
حجت الاسلام آزادیخواه کشاورزی بویژه انگور، دامداری، صنایع دستی و وقف را از مزیت های عمده ملایر برشمرد و اظهار داشت: بیش از 20 هزار هنرمند خیاط در این شهرستان فعالیت می کنند که از هیچ خدمتی بهره مند نیستند و نیازمند نگاه جدی مسئولان هستند.
امام جمعه ملایر نیز این شهرستان را در زمینه های مختلف پیشرو دانست و گفت: مردم ایران امروز از یک عزت، پیروزی و سربلندی برخوردار است و با رهبری های امام خمینی(ره) و یاران با وفایش از سلطه ظالمانه طاغوت رها شد.
حجت الاسلام محمدباقر برقراری با بیان اینکه باید گذشته خود را هر از چندگاهی مرور کنیم ادامه داد: ملت ایران امروز در جهان و منطقه از قدرت، استقلال و آزادی برخوردار است و در تمامی مراحل و عرصه ها باید اهل صبر و شکر باشیم.
وی تاکید کرد: همانند دوران هشت سال دفاع مقدس باید در مقابل دشمنان و هجمه های آنان صبّار و شکور باشیم و برای عبور از مشکلات وحدت داشته باشیم.
7528/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.