اخبار مرتبط

حمید بادامی نجات روز دوشنبه در گفت وگوی اختصاصی باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح شهاب در واقع شفافیت شورای شهر و شهرداری همدان و ابزار بهره‌ وری است که اعضای شورا با جدیت این مهم را پیگیری می کنند.
وی اضافه کرد: مبنای خدمت اعضای شورای پنجم شفاف سازی در همه زمینه ها بود و براین اساس اجرای طرح شهاب را مورد توجه جدی قرار دادیم.
بادامی نجات بیان کرد: تصویب این طرح موجب اجرای قانونی و رسمی آن در شورا و شهرداری شد و همه ملزم به انجام طرح هستند.
نائب رئیس شورای شهر اسلامی شهر همدان خاطرنشان کرد: شفافیت در امور شورا و شهرداری ضرورت است و معتقدیم مردم از خدمات و اقدام های مدیریت شهری باید مطلع باشند.
وی یادآور شد: با تصویب طرح شهاب از این پس همه معاملات شهرداری اعم از خرید و مناقصه و سایر در سامانه جامع شفافیت شهرداری به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.
بادامی افزود: همچنین شهرداری همدان و واحدهای زیرمجموعه از جمله مناطق، معاونت‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات مستقل و وابسته مکلف‌ هستند تمام معاملات خود با روش‌های مختلف اعم از خرید، مناقصه، مزایده، سرمایه‌گذاری، مشارکت یا ترک تشریفات، تهاتر، توافقنامه یا تفاهم‌نامه را در «سامانه جامع شفافیت شهرداری همدان» و به‌ صورت بر خط به اطلاع عموم مردم برسانند.
وی اظهار داشت: شورای شهر همدان نیز گردش کار بررسی طرح‌ها و لوایح واصله، متن طرح‌ها و لوایح به رای گذاشته ‌شده در شورای شهر و سایر اقدام های خود را جهت اطلاع عموم شهروندان منتشر خواهد کرد.
وی اضافه کرد: اجرای طرح شهاب مسائلی از جمله کاهش فساد و افزایش بهره‌وری در مدیریت شهری را به دنبال خواهد داشت.
7520/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.