اخبار مرتبط

امیر خجسته روز پنجشنبه در جمع مردم روستای سولان اظهار داشت: با ایجاد شبکه جمع آوری فاضلاب محور امامزاده محسن(ع) بیش از هشت هزار نفر از این امکانات بهره مند می شوند.
وی اضافه کرد: این طرح شامل اجرای خط انتقال فاضلاب به کلکتور شهر مریانج است که اهالی این مناطق را نیز در بر می گیرد.
نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت افزود: با پیگیری های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مشکلی در تامین قیر رایگان برای تعریض و بهسازی روستاها وجود ندارد و در صورت ارائه درخواست از سوی شورا و دهیار، قیر مورد نیاز تامین می شود.
خجسته بیان کرد: وزارت جهاد کشاورزی پیشتر ممنوعیت صادرات 2 محصول سیب‌ زمینی و سیر را اعلام کرده بود اما هم اینک امکان صادرات محصول سیر به خارج از کشور فراهم شده است.
وی در ادامه با تبریک دهه فجر بیان کرد: غرب و رژیم صهیونیستی توان مقابله با نیروهای انقلابی را ندارند و استکبار بار دیگر از قدرت و عظمت جمهوری اسلامی سیلی می خورد.
نماینده همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: نیروهای انقلابی اجازه تعرض دشمنان را حتی به یک وجب از خاک میهن اسلامی نمی دهند.
خجسته با بیان اینکه ایران با داشتن یک درصد جمعیت جهان، 9 درصد منابع دنیا را دارد گفت: جمهوری اسلامی با دستاورد های روز افزون به قدرت منطقه ای تبدیل شده و تصمیم ساز منطقه است.
7526/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.