اخبار مرتبط

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا زارعی بیان کرد: سارقان در فرصت مناسب وارد منزل شده و اقدام به سرقت طلا، وجه نقد و اشیای کم حجم و با ارزش می کردند و با این شیوه و شگرد چند فقره سرقت منزل در محله های بالای شهر همدان به خصوص در ایام پایانی هفته صورت گرفته بود.
رییس پلیس آگاهی همدان ادامه داد: با انجام شگردهای خاص پلیسی و در بازبینی فیلم های دوربین های مدار بسته محل سرقت، تصاویری از سارقان به دست آمد و این عکس ها به استان های همجوار نیز ارسال و هویت یکی از آنان اهل و ساکن استان همجوار شناسایی شد.
سرهنگ زارعی اضافه کرد: با مشخص شدن هویت سارق، تیمی از ماموران به مخفیگاه سارقان اعزام و متهم و همدستش را دستگیر کردند و 2 دستگاه خودرو پراید و پژو پارس متعلق به سارقان نیز توقیف شد.
وی بیان کرد: متهمان در بازجویی های فنی و تخصصی به سه فقره سرقت منزل در شهر همدان اعتراف کردند و با وجود اینکه احتمال سرقت توسط این افراد در سایر مناطق کشور می رفت تصاویر آنها در اختیار دیگر استان ها قرار گرفت.
رییس پلیس آگاهی استان از شهروندان خواست هنگام خروج از منزل، درب و پنجره ها را بسته و از تجهیزات بازدارنده و ضد سرقت استفاده کنند.

** کشف لوازم یدکی خودرو
رییس پلیس آگاهی همدان در خبر دیگری گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان حین کنترل خودروهای عبوری در ایستگاه بازرسی شهید زارعی به یک دستگاه کامیون باری ایسوزو مشکوک و آن را متوقف کردند.
سرهنگ زارعی افزود: در بازرسی از این خودرو، یک هزار و 470 قطعه انواع لوازم یدکی خودرو قاچاق خارجی بدون اسناد و مدارک معتبر کشف شد.
رییس پلیس آگاهی همدان با بیان اینکه پرونده متهم در تعزیرات حکومتی رسیدگی می شود ادامه داد: طبق نظر کارشناسان ارزش محموله کشف شده سه میلیارد ریال است.

** کشف کامیون سرقتی
فرمانده انتظامی اسدآباد اظهار داشت: پس از کسب خبری مبنی بر اینکه یکی از سارقان حرفه ای در منزل خود واقع در یکی از روستاهای تابعه شهرستان، یک دستگاه کامیون فوتون را نگهداری می کند صحت موضوع بررسی شد.
سرهنگ افشین یاری افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی با همکاری پاسگاه انتظامی یوسف آباد در بازرسی از منزل متهم، کامیون یادشده را کشف و نامبرده را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.
وی با بیان اینکه کامیون کشف شده دارای سابقه سرقت از شهرستان ملایر است از مالکان وسائط نقلیه خواست به منظور پیشگیری از سرقت وسایل نقلیه، نکات ایمنی را رعایت کنند.

** کشف کالای قاچاق در نهاوند
فرمانده انتظامی نهاوند گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان نهاوند حین کنترل یکی از محورهای ارتباطی این شهرستان، به یک دستگاه خودرو فولوکس مشکوک و آن را متوقف کردند.
سرهنگ شا احمد ساکی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو، هشت هزار و 465 عدد انواع ابزار و یراق شامل تیغه اره، انبر دست، دم باریک، آچار آلن و انواع متر به ارزش یک میلیارد ریال کشف کردند.
وی بیان کرد: ماموران انتظامی بخش خزل شهرستان نیز حین کنترل محورهای ارتباطی از یک دستگاه خودرو هیوندا، 55 کیسه کود شیمیایی قاچاق و از یک دستگاه خودرو نیسان 50 کیسه کود شیمیایی قاچاق به ارزش تقریبی 77 میلیون ریال را کشف کردند.
وی با بیان اینکه 2 متهم هر دو پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، گفت: مردم در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک موضوع را با پلیس 110 در میان بگذارند.
7526/2087
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.