اخبار مرتبط

مهدی رضایی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این برنامه ها شامل 42 برنامه با کمک هیات های ورزشی، 12 برنامه ورزشی امور جوانان و سمن ها و 16 برنامه فرهنگی هیات های ورزشی در ایام دهه فجر است.
وی بیان کرد: سالن ورزشی چند منظوره روستای ینگی کند در ایام دهه فجر با اعتبار 14 میلیارد ریال و پایگاه قهرمانی با اعتباری حدود یک میلیارد ریال برای تامین تجهیزات مورد بهره برداری قرار می گیرد.
رییس اداره ورزش و جوانان ملایر بیان کرد: چهار خانه ورزش در روستاهای کسب، کوسج خلیل، موسی بلاغی و دهنوآورزمان بهره برداری می شود که برای تامین تجهیزات هر خانه ورزش بین 70 میلیون تا یک میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
رضایی ادامه داد: در ایام دهه فجر میزبان مسابقات کشوری شطرنج اوپن و پاورلیفتینگ هستیم و همایش بزرگ ژیمناستیک نیز در خانه ژیمناستیک و جشنواره اسکیت استانی برگزار می شود.
وی مسابقات سنگنوردی، والیبال چندجانبه، دارت، شنا، تنیس روی میز، تیراندازی، بسکتبال با ویلچیر، فوتسال محلات، پینگ پنگ، فوتسال فرزندان شهدا، فوتسال مراکز بخش خصوصی و کارکنان مرکز نگهداری سالمندان و همایش کوهپیمایی، اتومبیلرانی کلاسیک و همایش صبحگاهی را از دیگر مسابقات فجر چهلم برشمرد.
رضایی با اشاره به دیدار با امام جمعه سامن و جوکار در ایام دهه فجر بیان کرد: علاوه بر سطح شهر مسابقات مختلفی همچون والیبال، طناب کشی، فوتسال و تنیس روی میز بین روستاهای بخش سامن و جوکار برگزار می شود.
رییس اداره ورزش و جوانان ملایر همچنین به برگزاری مسابقات تکواندو چندجانبه کشور و چندجانبه استانی، مسابقات چندجانبه بخش های تابعه ملایر و مسابقات فوتبال دستی روستای علی آباد و طاسبندی اشاره کرد.
رضایی ادامه داد: در ایام دهه فجر برنامه های فرهنگی امور جوانان همچون دیدار با امام جمعه ملایر، جنگ شادی در اماکن ورزشی، همایش مجردها با حضور سخنران کشوری، دیدار سمن ها با فرماندار ویژه ملایر، شروع به کار کمیته ستاد ساماندهی و آسیب های اجتماعی بخش ها و همایش کارآفرین و اشتغال زودبازده با همکاری سمن ها اجرا می شود.
وی گفت: با کمک سمن یاوران زندگی نو، سه فقره جهیزیه برای نیازمندان تهیه و توزیع و جشن 40 سالگی انقلاب در اماکن و سالن های ورزشی ملایر، جوکار و سامن برگزار می شود.
رییس اداره ورزش و جوانان ملایر همچنین غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، دیدار با پیشکسوتان ورزش باستانی، همایش بزرگ خانواده، حضور در راهپیمایی 22 بهمن و نواختن زنگ انقلاب در زورخانه بازار را از دیگر برنامه های فرهنگی در این ایام عنوان کرد.
رضایی بیان کرد: بزودی مرحله نخست ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر نیز با حضور وزیر ورزش و جوانان بهره برداری می شود.
به گزارش ایرنا، ملایر دارای بیش از 11 هزار ورزشکار سازمان یافته است.
7528/2087
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.