اخبار مرتبط

سرهنگ فیروز سرخوش نهاد روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: چندی پیش یک دختر در فضای مجازی به قصد ازدواج با پسری آشنا شد.
وی اضافه کرد: این پسر جوان درخواست ملاقات حضوری در سطح شهر را به این دختر پیشنهاد داده بود که شاکیه با این درخواست موافقت کرد.
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی همدان بیان کرد: این پسر جوان از این قرار ملاقات به طور مخفیانه عکس و فیلم برداری کرده و پس از آن تصاویر را از طریق تلگرام در اختیار این دختر قرار می دهد.
سرهنگ سرخوش نهاد گفت: متهم با این شیوه دختر جوان را تهدید به انتشار فیلم و عکس در فضای مجازی در صورت بی توجهی به درخواست های او می کند.
وی بیان کرد: پس از مراجعه یک خانم جوان به پلیس فتا و اطلاع رسانی این موضوع، با انجام یکسری کارهای فنی، متهم شناسایی و دستگیر شد.
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان افزود: پس از بازبینی گوشی تلفن همراه و تجهیزات الکترونیکی متهم، جرم وی محرز شد.
سرهنگ سرخوش نهاد اضافه کرد: همچنین تصاویر موجود در تلفن همراه متهم گویای این بود که وی با این شیوه و شگرد از چند دختر دیگر اخاذی کرده است.
وی به شهروندان به ویژه دختران جوان توصیه کرد به افراد غریبه در فضای مجازی اعتماد نکرده و از در اختیار گذاشتن اطلاعات هویتی، شماره تماس، عکس و قرار ملاقات با آنها پرهیز کنند.
7526/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.