اخبار مرتبط

رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره)- اراک

رامین درویشی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شانزدهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی نژاد با دعوت از تیم های داغستان روسیه، گرجستان، ترکیه و آذربایجان و تیم هایی از استان های سراسر کشور و تیم های منتخب استان مازندران روزهای 27 و 28 دی ماه جاری در شهر بهشهر برگزار می شود.
وی اضافه کرد: ترکیب تیم همدان را در وزن 57 کیلو گرم حسین شفیعی از اسدآباد، وزن 61 کیلوگرم مهیار اسدی از اسدآباد، وزن 65 کیلوگرم علیرضا حاجعلی از بهار، وزن 70 جواد مرادی از همدان و در وزن 74محمدرضا شاه محمدی از همدان تشکیل می دهند.
درویشی بیان کرد: در وزن 79محمد امین قپانوری از نهاوند، وزن 86 امیر محمد مختاری از همدان، وزن 92کیلوگرم عباس نادری از نهاوند، وزن 97کیلوگرم حمیدرضا علی بخشی از نهاوند و در وزن 120 کیلوگرم عرفان خدارحمی از همدان، دیگر نفرات اعزامی به رقابت های بین المللی جام شهید هاشمی نژاد هستند.
وی خاطرنشان کرد: علی محمد مالمیر از تویسرکان، جلال لطیفی از ملایر، داریوش کمربند از نهاوند، حسین خزایی از همدان و اصغر قنبری از اسدآباد دیگر اعضای کادر فنی همدان هستند ضمن اینکه علی عبدالمالکی سرپرستی تیم را برعهده خواهد داشت.
همدان دارای هشت هزار کشتی گیر و مربی فعال در رشته های آزاد و فرنگی است.
7520/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره)- اراک

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.