اخبار مرتبط

هادی زرینی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: به منظور ایجاد عدالت در پرداخت ها طرح قاصدک کلید خورد اما این طرح در زمان عمل موجب ایجاد نارضایتی شد.
وی اضافه کرد: ابتدای اجرای طرح قاصدک مقرر بود که پرداختی ها بر اساس میزان عملکرد افراد باشد ولی در عمل این هدف محقق نشد.
رییس نظام پرستاری استان همدان بیان کرد: هم اینک میزان دریافتی شماری از نیروهای اداری که ریسکی در انجام فعالیت هایشان ندارند از نیروی درمانی و بالینی که با انواع بیماری ها درگیر هستند بیشتر است.
زرینی گفت: با اجرای طرح قاصدک اضافه کار نیز به همراه کارانه پرداخت شده که با توجه به تاخیر در پرداخت کارانه دستیابی به اضافه کار نیز با مشکل مواجه شد.
وی افزود: با توجه به موجی از نارضایتی ها با دستور وزارت بداشت، درمان و آموزش پزشکی اضافه کار از کارانه منفک شده و هر یک مجزا پرداخت می شود.
رییس نظام پرستاری استان همدان تاکید کرد: اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری موجب برقراری عدالت در پرداخت ها شده است و هر کس به تناسب کار و فعالیت، درآمد خواهد داشت.
زرینی درباره کارانه نیز بیان کرد: به روز نبودن کارانه با توجه به بدهی بیمه ها به وزارت بهداشت و مشکلات اقتصادی، مشکلی کشوری است.
وی اضافه کرد: کارانه پرستاران همدان تا خرداد امسال پرداخت شده است و حدود هفت ماه کارانه معوق پرداخت نشده دارند.
سه هزار و 500 کادر پرستاری در بیمارستان های همدان مشغول به فعالیت هستند.
7526/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.