محمد حسن باقری شکیب روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آسمان استان در 24 ساعت آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد ملایم و نسیم صبحگاهی پیش بینی می شود.
وی اضافه کرد: در نقشه های پیش یابی هواشناسی، سامانه بارشی از عصر فردا (یکشنبه) آسمان استان را فرا می گیرد و تا روز دوشنبه در استان اثر خود را می گذارد.
باقری شکیب با اشاره به اینکه اوج فعالیت این سامانه در روز دوشنبه پیش بینی می شود ادامه داد: بارش ها به صورت باران و در ارتفاعات به صورت برف است و در برخی از نقاط امکان آبگرفتگی معابر وجود دارد.
وی اظهار داشت: کمینه دمای هوای همدان در 24 ساعت گذشته 10 درجه سانتیگراد زیر صفر و بیشینه دمای این شهر 6 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان افزود: نهاوند با 11 درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و همدان و بهار با 10 درجه سانتیگراد زیر صفر به عنوان سردترین شهرهای استان در 24 ساعت گذشته گزارش شده اند.
آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه های مرتفع، رودخانه ها و پستی و بلندی های زیاد به شدت متغیر است و زمستان های سرد، پر برف و باران و تابستان های معتدل دارد.
9904/2087
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.