اخبار مرتبط

حمید بادامی نجات روز پنجشنبه در کارگاه آموزشی تخصصی ویژه تمامی اعضای شوراهای استان همدان افزود: برنامه های آموزشی شوراها در سالجاری تهیه شده که این آموزش ها به روش های مختلف در جهت ارتقای سطح علمی اعضا اجرا می شود.
وی با بیان اینکه در شورای عالی استان ها 75 نماینده به عنوان پارلمان شوراها وجود دارند اضافه کرد: بعد از دولت و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، شورای استان ها می تواند طرح و لایحه را در اولویت و در دست بررسی قرار دهند.
این عضو شورای اسلامی شهر همدان گفت: 124 هزار نفر عضو شورای اسلامی شهر و روستا در کشور هستند که امیدواریم با پیگیری های مختلف، بحث آموزش این افراد از طریق شبکه آموزش صدا و سیما نیز محقق شود.
وی با بیان اینکه رویکرد شوراهای اسلامی شهر و روستا در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت به مردم و توسعه فعالیت های عمرانی است ادامه داد: شوراهای اسلامی با نگاه بلند امام راحل (ره) برای خدمت به مردم در قانون اساسی جایگاه ویژه ای به خود اختصاص دادند تا بستری برای مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود و کشور فراهم شود.
وی بیان کرد: مردم با انتخاب نمایندگان در شوراهای اسلامی شهر و روستا در واقع بین خود و مسئولان یک پل ارتباطی ایجاد کردند تا بستر مناسبی برای رسیدگی به مشکلات و نیازها به وجود آید.
7523/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.