اخبار مرتبط

یدالله روحانی منش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یک زن 41 ساله که همسرش به بیماری کیسه صفرا و سنگ کلیه دچار بود برای امرار معاش اقدام به دریافت تسهیلات بانکی و اجاره یک مغازه برای فروش لوازم آرایشی و بهداشتی می کند.
وی اضافه کرد: نوسان بازار و کاهش فروش اقلام آرایشی منجر به انقضای تاریخ مصرف لوازم داخل مغازه شده و در نهایت وی ورشکسته می شود.
مدیرعامل ستاد دیه استان همدان ادامه داد: همچنین هنگام راه اندازی این مغازه وی با مشارکت در وام های خانگی نسبت به تامین مایحتاج منزل و راهی کردن 2 دخترش به خانه بخت اقدام کرده بود.
روحانی منش بیان کرد: با توجه به کافی نبودن درآمد این زن برای تامین نیاز خانواده و امرار معاش، وی اقدام به خرید تجهیزات خانگی به صورت قسطی و فروش آن به 50 درصد قیمت تمام شده به صورت نقدی می کند.
وی افزود: در نهایت این زن توان پرداخت اقساط را نداشته و به علت بدهی سه میلیارد و 300 میلیون ریالی از فروردین امسال زندانی شد.
وی گفت: با مساعدت ستاد دیه و گذشت شاکیان این زن امروز (پنجشنبه) آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.
به گزارش ایرنا، 383 مددجو به علت جرائم غیرعمد هم اینک در زندان های این استان تحمل حبس می کنند و 188 زندانی با بدهی 103 میلیارد ریال در 9 ماهه سال جاری آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.
7526/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.