اخبار مرتبط

امید مرامی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه با ترکیب از بهترین های بوکس همدان عازم مسابقات قهرمانی کشور شده ایم افزود: قصد داریم ضمن ارتقا جایگاه تیمی، در رده انفرادی نیز مدال آوری داشته باشیم.
وی یادآور شد: سال گذشته در بخش تیمی رتبه پنجم را کسب کردیم اما امسال از شانس بسیار بالایی برخوردار هستیم.
مرامی بیان کرد: ترکیب تیم اعزامی همدان را بوکسورهای با تجربه ای تشکیل می دهند که حضور مداوم در مسابقات مختلف داشته و از آمادگی بسیار خوبی برخوردارند.
دبیر هیات بوکس همدان اظهار داشت: مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور در حالی از امروز پنجشنبه به میزبانی رشت برگزار می شود که تمامی تیم ها با آمادگی کامل حضور یافته اند و کار سختی در پیش داریم.
وی افزود: در هفته های اخیر دوره های تمرینی را برای بوکسورهای منتخب استان برگزار کرده ایم و بخت آنها برای کسب مدال فراوان است.
مرامی با اشاره به ترکیب تیم اعزامی همدان به مسابقات قهرمانی کشور گفت: سبحان صحرایی، مسعود عنایتی، امیر روحی، سینا عنایتی، سامان موسیوند، احمد بیرامند، آرش خاصه، امیرحسین مهری و مهدی سلطانی در ترکیب تیم اعزامی حضور دارند.
وی بیان کرد: همچنین ابراهیم قرباغی، مهدی شعبانلو و حسین قاسمی مربیان و داود دوامی سرپرستی تیم اعزامی را برعهده دارد.
مرامی از تیم های خوزستان، مازندران، تهران، کرمانشاه، لرستان و تیم میزبان به عنوان مدعیان حاضر در این دوره از مسابقات نام برد.
پیکارهای بوکس قهرمانی جوانان کشور از امروز پنجشنبه به مدت چهار روز به میزبانی شهرستان رشت از توابع استان گیلان آغاز می شود.
7520/2087
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.