اخبار مرتبط

مسعود بنوان روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از آنجا که همدان همواره در رشته های استقامت و نیمه استقامت در رده های سنی مختلف به ویژه پایه موفق بوده است، اهمیت برگزاری اردوهای ملی در این شهر را به فدراسیون ارایه کرده ایم.
وی اضافه کرد: همدان نه تنها دارای پیست های دو ومیدانی استاندارد است بلکه در یکی از مناطق طبیعی و بکر این شهر به نام «حیدره» فضایی را ایجاد کرده ایم که بهترین مسیر برای پیمایش دونده ها و انجام برنامه های هوازی است.
بنوان خاطرنشان کرد: مجید کیهانی رئیس فدراسیون دو ومیدانی کشور نیز در سفر اخیر به همدان ضمن بازدید از این منطقه، شناسایی و فراهم شدن مسیر ایجاد شده برای تمرین های بدنسازی و هوازی ملی دوندگان در بالاترین سطح ارتفاع در کشور را مورد تمجید قرار داد.
وی افزود: هم اکنون نیز دونده های صاحب نام همدان تمرین بدنسازی و هوازی خود را در منطقه حیدره برگزار می کنند و تاکنون نتایج بسیار خوبی از تمرین در این مناطق گرفته ایم.
دبیر هیات دو ومیدانی همدان خاطرنشان کرد: این منطقه یکی از بی نظیر مکان ها برای برپایی اردوهای تمرینی است و برهمین اساس تقاضای خود را برای برگزاری اردوی تیم های ملی دختران و پسران نوجوان به فدراسیون ارایه کرده ایم.
وی بیان کرد: بخشی از این مسیر دایره ای و دارای شیب ایجاد شده که نقطه تمرینی بسیار خوبی برای ما به شمار می رود و به آماده سازی ورزشکار کمک شایانی می کند.
بنوان با اشاره به موفقیت های اخیر همدان در دو ومیدانی رده های پایه گفت: هم اکنون دارای عنوان های مهم آسیایی هستیم و نتیجه این موفقیت ثمره تلاش وافر مربیان و اجرای مطلوب برنامه استعددیابی و نخبه پروری است.
هم اینک هفت هزار دونده در سطح استان همدان در مواد مختلف فعالیت دارند.
دو ومیدانی همدان بیش نیم قرن سابقه فعالیت رسمی در میادین ملی و بین المللی را در تاریخ ورزش این استان دارا است.
7520
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.