اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، «کریستف گراب مایر» روز دوشنبه در نشست با فعالان اقتصادی همدان اظهار داشت: این استان با قابلیت تولید چندین محصول متنوع می تواند یکی از فرصت های همکاری تجاری و اقتصادی با کشورهای اروپایی باشد.
وی افزود: در شرکت ها و صنایع همدان محصولاتی تولید می شود که قابلیت ورود و عرضه در بازارهای جهانی را دارد و باید از این فرصت ها به خوبی بهره برداری کرد.
رایزن اقتصادی سفارت اتریش در تهران گفت: در سفر 2 روزه به همدان با ابعاد اقتصادی این استان تاریخی آشنا شده و در جریان ظرفیت های تولید آن قرار گرفته ایم و این آشنایی به طور حتم منجر به سرمایه گذاری های مشارکتی می شود.
وی اضافه کرد: توانمندی همدان در تولید محصولات متنوع برای شرکت های اتریشی جذاب است.
گراب مایر خواستار ارتباط تنگاتنگ شرکت ها و صنایع همدان با بخش اقتصادی و بازرگانی سفارت اتریش شد تا به صورت ریز و دقیق درباره زمینه های همکاری و مشارکت بحث و بررسی شود.
وی ابراز امیدورای کرد: با توجه به علاقه مندی به وجود آمده بین دو طرف، آینده اقتصادی و تجاری روشنی با ایران به ویژه همدان پیش رو داریم.
«کریستف گراب مایر» همراه با «اشتفان شولتز» سفیر اتریش در تهران برای نشست 2 روزه پیرامون همکاری دو جانبه با مسئولان استان همدان در زمینه های مختلف به این شهر سفر کرده است.
7527/2087
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.