اخبار مرتبط

علیرضا درویش نژاد روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به تازگی تیمی از مسئولان و هیات اجرایی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و احتماعی استاندار همدان با شهیندخت مولاوردی مشاور رئیس‌ جمهوری در امور حقوق شهروندی دیدار داشتند و نتایج خوبی از این ملاقات حاصل شد.
وی افزود: در این دیدار مشاور رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی با ابراز خرسندی از شعار غنی و پرمحتوای جشنواره تئاتر کودک و نوجوان حمایت نهاد ریاست جمهوری از این رویداد فرهنگی و هنری بین المللی را اعلام کرد.
درویش نژاد گفت: مشاور رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی در آیین اختتامیه جشنواره در همدان حضور می یابد.
رئیس جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خاطرنشان کرد: در این دیدار درباره تولید و اجرای نمایش هایی با مضامینی همچون پرهیز از خشونت و کودک آزاری، نشاط کودک و خانواده، تحصیل کودکان، احترام و رشد شخصیت کودک به توافق جمعی رسیدیم.
وی یادآوری کرد: نمایش های فوق در بخش مسابقه و جنبی جشنواره برای کودکان به نمایش درمی آید.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: حقوق اجتماعی کودک از اجزای منشور حقوق شهروندی است که دولت به تحقق آن بسیار مصمم است و از این رو نهاد ریاست جمهوری از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «کودک و حقوق اجتماعی و کودک و حقوق شهروند» به طور ویژه پشتیبانی می کند.
درویش نژاد تاکید کرد: حقوق کودک موضوعی فراملی و متعلق به تمام کودکان جهان است و جشنواره تئاتر می تواند این حقوق را در قالب آثار هنری بسط و گسترش دهد.
وی ابراز امیدواری کرد با استقبال خوب مسئولان کشوری جشنواره امسال با کیفیت تر از گذشته برگزار می شود.
بیست و پنجمین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان با شعار «کودک و حقوق اجتماعی» به دبیری مریم کاظمی از 28 آبان تا چهارم آذر ماه امسال به میزبانی همدان برگزار می شود.
7527/2090
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.