اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فرمانده انتظامی استان همدان در این آیین گفت: انتظامی همدان 327 شهید تقدیم این انقلاب کرده است تا امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان بیاورد.
سردار بخشعلی کامرانی صالح افزود: تفکر بسیجی و روحیه جهادی در مجموعه انتظامی این استان حاکم است و بدون وجود این 2 مولفه ماموریت ها و اولویت های ناجا قابل اجرا نیست.
وی اضافه کرد: انتظامی همدان در راستای ارتقاء بصیرت دینی، ولایت مداری، رشد و تعالی فردی و سازمانی کارکنان، برنامه های خوبی در طول سال اجرا کرده است.
فرمانده انتظامی همدان برگزاری مسابقات قرآنی، تربیت حافظان قرآن و برگزاری زیارت عاشورا و توسل را از جمله اقدام های عقیدتی سیاسی این نهاد برشمرد.
سردار کامرانی صالح گفت: به منظور صیانت کارکنان انتظامی از هر گونه آسیبی، قرارگاه جهادی صیانت در انتظامی همدان تشکیل شده است.
وی با بیان اهمیت احیای فرایض دینی به ویژه امربه معروف و نهی از منکر، ماموریت های ناجا را از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر دانست.
سردار کامرانی صالح با تبیین عملکرد پلیس در نیمه نخست سالجاری، انهدام 52 باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف بیش از چهار تن موادافیونی را از جمله توفیقات این مجموعه برشمرد.
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: به منظور پاسخگویی سریع به مردم، مراکز 110 دایر شده که در 6 ماهه سالجاری 495 هزار نوبت با این سامانه ارتباط برقرار شده است.
سردار کامرانی صالح گفت: با ارتقای فرهنگ رانندگی، امسال شاهد کاهش 13 درصدی تصادفات فوتی معادل 53 تن نسبت به نیمه نخست سال گذشته هستیم.
7526/2090
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.