محمد حسن باقری شکیب روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به نقشه های پیش یابی و خروجی مدل های هواشناسی آسمان استان همدان تا 24 ساعت آینده نیمه ابری، گاهی با وزش باد و در ساعات میانی روز افزایش ابر و رگبار پراکنده و موقتی پیش بینی می شود.
وی افزود: روند کاهشی دما در همدان ادامه دارد به گونه ای که تا انتهای هفته، دمای نقاط مختلف این استان بین یک تا 2 درجه سانتیگراد نسبت به روز قبل کاهش می یابد.
باقری شکیب اضافه کرد: کمینه دمای هوای همدان در 24 ساعت گذشته هشت درجه سانتیگراد بالای صفر و بیشینه دمای این شهر 23 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
وی ادامه داد: نهاوند با 24 درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و بهار و رزن با هفت درجه سانتیگراد بالای صفر خنک ترین نقطه استان در 24 ساعت گذشته ثبت شده است.
به گفته وی روز گذشته رزن با پنج میلیمتر بارش، بیشترین بارندگی را در استان داشته است و میزان بارندگی در شهر همدان یک میلیمتر گزارش شده است.
آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه های مرتفع، رودخانه ها و پستی و بلندی های زیاد به شدت متغیر است و زمستان های سرد، پر برف و باران و تابستان های معتدل دارد.
9904/2087
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.