اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فریدون همتی شامگاه پنجشنبه در نشست با مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تاکید بر ترویج حوزه گردشگری اظهار داشت: در این زمینه طرح های خوبی برای توسعه زیرساخت های ساحل ها و جزیره های استان هرمزگان در نظر داریم که سازمان بنادر و دریانوردی می تواند همکاری خوبی در اجرای آن ها داشته باشد.
وی ادامه داد: در شرق بندرعباس طرح های توسعه ای در سواحل با محوریت گردشگری در حال اجراست.
استاندار هرمزگان ابزار داشت: سرمایه گذار متقاضی فعالیت در زمینه گردشگری برای اسکله نخل ناخدا با مشارکت شهرداری بندرعباس وجود دارد.
همتی افزود: در این رابطه از سازمان بنادر و دریانوردی می خواهیم در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی برای اجرای طرح های گردشگری در این اسکله همکاری داشته باشد.
وی هم چنین خواستار کمک های اجتماعی بیشتر از سوی سازمان بنادر و دریانوردی به استان هرمزگان شد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور نیز در ادامه این نشست گفت: در حوزه دغدغه های ناشی از تحریم های اخیر در حوزه صنعت حمل و نقل دریایی توانسته ایم چالش ها و تبعات آن و هم چنین راهکارها را تبیین کرده و احکام خوبی از کارگروه های مرتبط گرفته ایم.
محمد راستاد افزود: روند اجرای فاز سوم طرح توسعه بندرشهید رجایی به شکل خوبی در حال انجام است و می بایست متناسب با شرایط جدید کمک هایی به پیمانکار این طرح داشته باشیم.
وی اضافه کرد: هم چنین با توجه به میزان تردد زیاد حمل و نقل خودرو از مسیر بندرهای پهل و لافت وضعیت تجهیزات این دو بندر نیز باید ارتقا یابد.
راستاد در این رابطه اظهار داشت: ارائه خدمات از سوی این سازمان در راستای افزایش کیفیت و تردد ایمنی در این دو بندر مستلزم داشتن مالکیت آن هاست و باید در این زمینه تعامل های مناسبی با سازمان منطقه آزاد قشم صورت گیرد.
9887/7408
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.